Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

2017 Yaz Tatili Ne Zaman Başlayacak?

Yaz tatilinin ne zaman başlayacağını merak edenler arasındaysanız, tatilin başlangıç tarihi burada. Önümüz yaz. Malum hazırlıklar var, tatil planları var, daha erken rezervasyon ile alınacak tatil seçenekleri var. Yani liste oldukça uzun.
Sizde bu yaz tatili için planlarınızı erkenden yapmak isterseniz, tercih edebileceğiniz fırsatlara şimdiden göz atarak tatilinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Peki, yaz tatili ne zaman başlıyor?

2016-2017 eğitim yılı 1.dönemi 19 Eylül 2016 Pazartesi günü başlayıp, 20 Ocak 2017 Cuma günü son ermişti. 20 dönem ise 6 Şubat 2017 Pazartesi günü başladı. 2.dönemin don ders zili ise 9 Haziran 2017 Cuma çalacak. Öğrenciler yılsonu karnelerini alarak yaz tatiline başlayacaklar.

9 Haziran 2017 Cuma günü sona erecek olan 2016-2017 eğitim öğretim yılının ardından güzel bir yaz tatili planı yapmak için Tatilinizi Planlarken Bunlara Dikkat Edin!
Ayrıca yaz tatiline denk gelen Ramazan Bayramı ise 24 Haziran’da başlayarak, 27 Haziran’da sona erecek. Ardından 31 Ağustos’ta başlayan Kurban Bayramı ise 4 Eylül Pazartesi sona erecek. İstediğiniz gibi bir tatil planı yapmak ve en keyifli olan tatil seçenekleri en uygun fiyata yakalamak için seçimlerinizi erken rezervasyon ile yapmalısınız. Ayrıca bir sonraki yazımı da okumalısınız. Erken rezervasyon ile tatil satın alacaklar dikkat!

Related posts

Hünkar Köşkü Müzesi

Duygu Tunçer

En İyi Termal Oteller

Duygu Tunçer

Çeşme Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.