Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm Yurtdışı Gezilecek Yerler

Ağustos’ta Tatile Nereye Gitmeli?

Yazın en yoğun hissedildiği ve hatta birçoğumuzun tatil için özellikle beklediği zaman olan Ağustos geldi!

Yaz tatili için bu güzel ayı siz de benim gibi bekleyenler arasındaysanız, siz bu satırları okurken ben Alaçatı tatilime başlamış olacağı. Bir sonraki gezilecek yerler ve tavsiyelerimin yer alacağı yazımın konusu da belli oldu. Evet, Ağustos ayında nereye tatile gidilir? Tatil için en uygun yerler konusunda birkaç tavsiyem var size.Marmaris

Yeşil ve mavinin en huzurlu birleşim noktası olan Marmaris, kesinlikle Ağustos ayında gitmeniz gereken yerler arasında. Hem oldukça eğlenceli hem de gece hayatını sevenlerin adresi olmalı. Marmaris otellerini ve Marmaris gezilecek yerleri gitmeden önce araştırmalısınız.

Bodrum

Biraz kalabalık olsa da Bodrum gerçekten Ağustos ayının vazgeçilmezleri arasında. Bodrum gezilecek yerler listesi yapın ve burada kesinlikle tatmanız gereken lezzetleri de araştırın. Özellikle Bodrum koyları ve gece hayatının da keyfini çıkarmayı unutmayın.

Didim

Denizi güzel, yaz eğlenceleri keyifli ve otelleri rahat olan Didim sizi bekler. Gece hayatından çok sadece rahat edeceğiniz bir tatil arıyorsanız Didim güzel bir seçim olacaktır. Didim gezilecek yerler listesi kesinlikle göz atmanız gereken detaylar arasında.

Kuşadası

20 km’den fazla bir sahil şeridine sahip olan Kuşadası; hem yerli hem de yabancı turistlerin en çok uğradığı noktalar arasında. Büyük kumsalları ve eğlenceli gece hayatı ile Kuşadası ve otelleri sizi bekler. Özellikle dalış seviyorsanız, muhteşem bir seçim olacağını bilmelisiniz. Çeşme/Alaçatı

Küçük ama sevimli ve bir o kadarda merak uyandıran Alaçatı, otantik kendine özgü yapısı ile her yıl pek çok turisti konuk ediyor. Taş sokakları ve eğlence mekanları ile sizi bekliyor. Bende bu aralar oradayım. Dönünce tüm detayları ile gezilecek en güzel yerlerini yazacağım. Aynı şekilde Çeşme’de eğlenceli gece hayatı ve lüks sevenleri bekliyor.

Related posts

En ilginç ülke sınırları

Duygu Tunçer

Londra Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Gezilecek Yerler Listesi Kesinlikle Yapmalısınız!

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.