Alsancak Sevgi Yolu

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Alsancak Sevgi Yolu

Yazar Duygu Tunçer   /     01 Kas, 2016  /     İzmir'de Gezilecek Yerler  /     

İzmir gezilecek yerler listesi yapmaya devam ediyoruz. Sevdikleriniz ile geçireceğiniz güzel bir hafta sonu için seçimlerinizi İzmir’den yana yapabilirsiniz. İzmir denizi, güneşi, plajları, çevresinde gezilecek en güzel yerleri ve tabi ki eğlenceli gece hayatı ile bilinmektedir.

sevgiyolu1

İzmir’in en güzel noktaları ise gezip görüp tanıyabileceğiniz yerler listesi yaparak verimli bir tur geçirmenizi sağlayacaktır. Bu detay en önemli olanıdır. Çünkü İzmir’i gezmek için bir hafta sonu yetmez.

Alsancak Sevgi Yolu da gezip görebileceğiniz yerlerin başında geliyor. Manzarası ile sizi büyüleyecek yerde asırlık palmiyeler, renk renk aydınlatılan zemini, Yeşilçam’ın ünlü isimlerinin yazılı olduğu hatıra plakalarını görebileceğiniz bir yerdir.

Gelmişken alışverişte yapabilirsiniz. Konak’ta bulunan Alsancak Sevgi Yolu, İzmir’in en güzel noktalarının başında geliyor. Geldiğiniz zaman alışveriş yapabilir, kendiniz için hediyeler hatıralar satın alabilirsiniz. Takı ve hediyelik eşya stantları, kitap satış stantları bulunuyor.

Gençlerin daha çok tercih ettiği bir yerdir İzmir Alsancak Sevgi Yolu. Çimlerin üzerine oturmuş keyifli zaman geçiren gençleri görmeniz mümkün. siz de geldiğiniz zaman hava güzelse bunun keyfini çıkarabilir ya da çevrede bulunan restoran ve kafeler de zamanınızı geçirip manzarayı izleyebilirsiniz.

sevgiyolu

İzmirde gezilecek yerler ya da İzmir çevresinde gezilecek yerler listesi yapmaya devam ediyoruz. Bu eğlenceli şehir hakkında merak ettiğiniz her detayı incelemelisiniz. Alsancak Sevgi Yolu ve bunun gibi farklı bir çok gezilecek yer hakkında bilgi almak için kendinize bir liste oluşturabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*