Ankara’da kahvaltı yapılacak harika mekan!

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Ankara’da kahvaltı yapılacak harika mekan!

Yazar Duygu Tunçer   /     24 Ağu, 2016  /     Ankara'da Gezilecek Yerler  /     , , ,

Benim gibi Ankara’yı sevenler varsa aranızda ya da mecburi yaşıyorsanız Ankara’da gidip farklı bir lezzet yakalamak ve güzel bir hafta sonu planlamak isterseniz, size Ankara’da güzel bir yer tavsiye edeceğim. Nasıl şehirlerden detayları sizinle paylaşıyorsam ve gördüğüm şehirlerdeki mekanları da yazıyorsam asıl yaşadığım yer Ankara’daki güzellikleri de sizinle paylaşacağım.

barakakahvalti

Pazar günü güne harika bir kahvaltı ile başlamak isteyenler için kahvaltı mekanı araştırmak biraz sıkıntılı bir iş biliyorum. Ancak çok yakın arkadaşlarımızın tavsiyesi ile keşfettiğimiz harika bir yer var. Burayı paylaşmadan edemeyeceğim.

Ankara’da İncek Bulvarı ile Gölbaşı yolunun tam kesiştiği noktada yer alan Baraka Sanat Cafe…

barakasanatcafe

Baraka Sanat Cafe’yi Foursquare üzerinden inceleyebilir ve şimdi anlatacaklarımı bizzat görebilirsiniz. İşletmeye geldiğiniz an sizi karşılayan güler yüz, zaten güzel bir gün geçireceğinizin ilk işareti! Serpme kahvaltı ve yanında gözleme ardından ikram edilen süt mısır ile kahvaltımızı tamamladık. Türk kahvesi ve soda ile güzle bir Pazar kahvaltısını bitirdik.

barakabiz

2 çocuklu aile olarak geldiğimiz bu güzel mekan oldukça salaş ve güzel dekore edilmiş. Sıcak, samimi ve güler yüz hepsinden önemli olan detaydı. Hem sessiz sakin bir kahvaltı yaptık hem de yediğimiz her şey eşsiz güzellikteydi. Sadece kahvaltı için değil öğlen ve akşam bile gelinebilir. El açması gözlemeler ve daha pek çok çeşit sizi bekliyor olacak. Baraka Sanat Cafe ve detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*