Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Antalya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eğer ki bu yıl yaz tatilinizi Antalya’da yapmak istiyorsanız, Antalya hakkında bilmeniz gereken birkaç detay var. Hem dikkat etmeli hem de tatil planınızı bunlara göre yapmalısınız. Dilediğiniz gibi eğlenceli bir tatil planı ile beklediğiniz yaz sezonuna hazırlanmak ve tabi ki en kaliteli olanı en uygun fiyat seçenekleri ile satın almak için fırsatları hemen değerlendirmelisiniz.

Peki, Antalya hakkında bunları biliyor muydunuz?

Erken rezervasyon Antalya otelleri

Antalya otelleri bu konuda kesinlikle en iyi olanlardan. Hem otellerin fazla oluşu hem de en keyifli tatili en uygun fiyata alabileceğiniz yerler arasındadır.

Ucuz Uçak Bileti

Antalya’ya tatile gidecekseniz kesinlikle tercihlerinizi erken rezervasyon otellerinden yapmalısınız. Tabi ki otelinizi seçerken erken rezervasyon fırsatları gibi uçak biletinde de erken rezervasyonu değerlendirmelisiniz.

Havaalanı Otel Transferi Alın

Tatilinizi satın alırken hava alanından otele transfer satın alabilirsiniz. Hatta tatilinizi seçerken transfer hediyeli olan tatil turları arasından bir tercih bile yapabilirsiniz.

Antalya İçin En Güzel Zaman

Antalya için en güzle zaman tabi ki Haziran, Temmuz ve Eylül aylarıdır. Ağustos ayı en sıcak aydır. Ancak tabi ki siz istediğiniz zamanda tatilinizi planlayabilirsiniz.

Antalya’nın Tarihi Özellikleri

Bir zamanlar bu topraklarda yaşayan, hatta plajlarının prenseslere hediye edildiği efsaneler ile dolu olan bir şehirdir, Antalya.

Siz de bu yıl için bir tatil planı yaparak Antalya’ya gitmek ve bu güzel şehri yakından tanımak isterseniz, Antalya Gezilecek Yerler Listesi yapmanızı tavsiye ederim.

Related posts

Akdeniz’in en güzel sahil şeridi Mersin’de!

Duygu Tunçer

Avrupa’nın En Güzel Şehirleri

Duygu Tunçer

Roma Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

1 comment

gezilecek yerler 4 Nisan 2017 at 09:58

Antalya ülkemizin en güzel şehirlerinden birisidir kuşkusuz. Diğer paylaşımlarınız gibi buda çok güzel. Teşekkürler.

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.