Gezilecek Yerler
Antalya'da Gezilecek Yerler

Antalya Plajlar

Hayalini kurduğunuz yaz tatili için erken rezervasyon döneminin geldiğini biliyor musunuz? Eğlenmek, dinlenmek, lüks seçimler ile fırsatları yakalamak ve tabi ki en güzel otelde konaklamak için yaz planları yapılmaya başlansın!

antalyaplajlari1

Akdeniz’in en güzel denizine girebileceğiniz noktası olan Antalya hem lüks otelleri hem en uygun fiyat seçenekleri hem de dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz gece hayatı ile sizi bekliyor. Antalya’da bu keyfi yaşayabileceğiniz en güzel yerde bulmalısınız kendinizi. Biliyorum deniz, kum, güneş her mevsim güzel gelir insana. Bu eğlenceyi yaşamak ve kendiniz için en keyifli zamanları planlamak isterseniz şimdi gelin dillere destan olan plajları ile Antalya plajlarını gezelim.

Lara Plajı, Kaputaş Plajı, Olimpos Plajı, Çıralı Plajı, Patara kumsalı, Demre plajı görmeniz gereken ve özellikle her gün birinde günü geçirmeniz gereken plajlar arasındadır. Seçim yaparken istediğiniz özelliklere ve tabi ki çevresindeki farklılıklara dikkat etmenizi tavsiye ederim.

antalyaplajlari2

Lara plajını zaten bilmeyen yoktur. Uzun plaj boyunca neredeyse yer bulmak zordur. Ama denizi bir o kadar da efsanedir. Kaputaş Plajının rengi sizi büyüleyecektir. Orada yüzmek ayrı bir zevktir. Olimpos’un temizliği ve yeşil ile buluşan en güzel noktaları ise siz e arklı bir keyif verecektir. Patara, Demre ve Çıralı da aynı şekilde hem ulaşımı kolay hem de yaz gününün en güzel zamanlarında sizi konuk edecek olan plajlardandır.

Related posts

Kemer gezilecek yerler

Duygu Tunçer

Kaleiçi

Duygu Tunçer

Demre

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.