Gezilecek Yerler
İstanbul'da Gezilecek Yerler

Avşa Adası

İstanbul çevresinde gezilecek ve ulaşımı kolay olan otelleri incelemeye karar verdiğiniz zaman sizi bekleyen birbirinden güzel noktalara ulaşmış olacaksınız. Bunun başında gelen ve yerli yabancı hiç fark etmez, pek çok turistin vazgeçemediği güzel bir ada olan Avşa Adası seçimlerinizi bekliyor olacak.

avsa2

İstanbul’a 2,5 saat uzaklıkta olan Avşa Adası’na deniz otobüsüyle geçiş yapabilirsiniz.  Yaz ayları için kusursuz bir nokta olan Avşa Adası, hem uygun fiyatlı otelleri hem de denizinin güzelliği ile çok tercih edilmektedir. Ayrıca Avşa Adasında gezilecek yerler arasında Aziz Georgios Manastırı ve Kiremit Mezarları da bulunmaktadır. Yani adaya gidince hem küçük turistik geziler yapabilir hem dedeniz, kum ve güneş keyfi yaşayabilirsiniz.

avsa1

 

Son olarak Avşa Adasına gittiğiniz zaman tadına bakmanız gereken en önemli şey Şıra’dır. Gittiğiniz yerlerde değişik lezzetler yakalamak isterseniz işte size tavsiye. Avşa Adası, İstanbul’da gezilecek ve görülecek en güzel yerlerin başında geliyor. Şimdiden bir hafta sonu planlamalısınız. Yaz bitmeden! Daha fazla geç kalmadan…

Related posts

Kandıra

Duygu Tunçer

Pierre Loti

Duygu Tunçer

Dolmabahçe Sarayı

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.