Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Bahamalar Gezilecek Yerler

İçinizi ısıtacak görüntüleri görebileceğiniz ve psikolojinizde harika izler bırakacak olan eşsiz bir yerdir. Bahamalar turu yapmak ve en keyifli tatil planlarınızı gerçekleştirmek için fırsatları hemen yakalamalısınız.

Bahama Milletler Topluluğu olan ama Bahamalar diye tanınan Batı Hint Adalarının sınırını oluşturan takımadalardan oluşan ülkeye verilen isimdir. Tam bir Amerikan ülkesidir. Denizi, adaların güzellikleri sizi de büyüleyecektir.

Gezip dolaşıp, deniz, kum ve güneş keyfini yapabileceğiniz eşsiz bir yerdir. Aslında balayı için daha çok tercih edilmektedir. Türkiye ile arasında 7 saat fark olan Bahamalar turları yılın en çok astropikal iklimde olduğu için yaz aylarıdır ama 12 ay boyunca da ziyaret edilebilir.

Romantik bir tatil planlayanlar için kusursuz güzelliğe sahip olan hayal ettiğinizden daha da güzel bir yerdir Bahamalar.

Bahamalar Gezilecek Yerler

Korsan Müzesi, Bahama Ulusal Sanat Galerisi, Tarihi şehir merkezi, Parlamento Binası, Ardastra Bahçeleri, Rand Doğal Parkı, Peterson Cay Doğal Parkı, Port Lucaya ve Lucayan Doğal Parkı Bahamalar da görmeniz gereken yerler arasındadır.

Kesinlikle tropikal meyvelerin tadını çıkarmalısınız. Tabi ki Başkenti Nassau bu konuda en güzel olanları yakalayabileceğiniz yerdir. Malum okyanus ortasında eşsiz bir adadasınız ve balık yemeyi sakın unutmamalısınız. tabi ki su altı dünyasına bayılacaksınız. Balıkların ve denizdeki tüm canlıların sizinle ne kadar güzel zaman geçirdiğine şaşıracaksınız.

En özel oteller, en özel sunumlar, en romantik akşam yemekleri ve o denizin büyüleyici tarafı sizi de sizden alacaktır.

Related posts

Yaz Tatili İçin Öneriler

Duygu Tunçer

İzmir Doğal Yaşam Parkı

Duygu Tunçer

Küba Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.