Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Balayı için en güzel 5 ada!

En romantik tatilinizi planlayabileceğiniz ve sevdiğiniz insan ile en harika olanı yakalayabileceğiniz eşsiz yerdesiniz. Seçimlerinizi yapabileceğiniz ve kusursuz olanı doya doya yaşayabileceğiniz, uygun fiyatlı ve bir o kadar da güzel bir balayı tatil planı yapmak isterseniz seçimlerinizi yapabileceğiniz kusursuz birkaç ada biliyorum.
Ada denizinin güzelliği, en romantik akşam yemeklerinin yenildiği deniz kıyısı, sevimli ve bir o kadar da konforlu otelleri ve daha fazlasını yakalayabileceğiniz bir yer seçmelisiniz.

 

Korsika, Fransa

Fransa’ya bağlı olan Korsika, doğasının güzelliği ile size en eşsiz balayını sunacak olan adaların başında gelmektedir. Güzel sahilleri, dağları, vadileri ve doğayla iç içe bulunan küçük köyleri ile size doğal bir balayı fırsatı sunar. Şehrin tüm gürültüsünden koşturmacasından uzak eşsiz bir tatil planı yapamaya hazır olmalısınız.

Quirimbas Archipelago, Mozambik

31 tane adası bulunan Quirimbas Archipelago’da hayatınızda görebileceğiniz en güzel doğal yaşamı bulacaksınız. Yelkenli ile kısa seyahatler planlayabilir, milyonlarca kuş türünden en farklı olanları burada görebilir ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Huahine, Fransız Polinezyası

Küçük Huahine ya da Büyük Huahine Adaları burada kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında gelmektedir. Turistik aktivitelerin yanı sıra sadece doğa ile baş başa kalabileceğiniz seçimler de yapabilirsiniz.

CanadaAlgonquin Park, Kanada

Kanada’nın en kusursuz noktalarından biridir. Algonquin Park çam ormanları ile size hem oksijen keyfini hem de nasıl güzel bir yerde olduğunuzu hatırlatacak olan sakinliği ile ön plana çıkmaktadır.

Santorini, Yunanistan

Yunan adaları arasından isminden en çok söz ettiren Santorini, mavi kubbeli evleri, denizinin güzelliği, bembeyaz dar sokakları ve fotoğraflara konu olan en romantik akşam güneşi manzaraları ile bilinir. Eşsiz bir balayı tatil planı için gerçekten kusursuz bir seçimdir. Ayrıca Santorini Gezilecek Yerler Listesi yapmak isterseniz tıklayın…

Sevdiğiniz insan ile hayal ettiğinizden daha da güzel bir balayı tatili yapmayı hedefliyorsanız, erken rezervasyon ile uçak bileti ve otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı ve şimdiden araştırmanızı tavsiye ederim.
Related posts

Neden erken rezervasyon yaptırmalı?

Duygu Tunçer

Akdeniz’in en güzel sahil şeridi Mersin’de!

Duygu Tunçer

Çikolatası ile ünlü 6 ülke

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.