Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Bu yaz tatil için nereye gitsek?

Yazın yaklaşması ile tatil planları yapılmaya başlandı. Eğlenceli, keyifli ve bir o kadar da rahat bir tatil planı yapmak için seçimlerinizi nereden yana yapacaksınız?

Antalya, Alanya, Side, Belek, Kemer, Lara, Bodrum, Muğla, Marmaris ya da Kıbrıs. Hatta yurt dışı? Nasıl bir tatil planı yapmak isterseniz, gideceğiniz yerin özelliklerini iyi incelemeli ve kararınızı ona göre vermelisiniz.Akdeniz’in keyfini çıkarabileceğiniz ve hayal ettiğiniz tatili geçirebileceğiniz en güzel noktayı belki hemen inceleyerek bulabilirsiniz. Antalya otelleri bu konuda size en kusursuz hizmeti sunacak olanlardır. Ayrıca Akdeniz’in en güzel adalarından olan Kıbrıs’ta size ada denizinin kusursuzluğu ile hayal ettiğiniz tatili getirecektir.

Eğlenmek, dinlemek ve gece hayatının keyfini çıkarmak için Antalya, Alanya, Kemer, Side ya da Kıbrıs gibi noktaları tercih edebilirsiniz. Bu yılın en güzel tatili için Akdeniz’de en güzel sahillere gitme zamanı belki de gelmiştir.

Bodrum, Muğla, Marmaris…

Ege’nin en güzel tatil noktalarından birinde kendiniz için en harika hizmeti satın almak, en konforlu otellerde konaklamak ve dilediğiniz gibi bir tatil planlamak için seçimlerinizi ne kadar erken yaparsanız sizin için o kadar iyi olacaktır.Bodrum otelleri tabi ki erken rezervasyon döneminde en çok tercih edilendir. Muğla ve Marmaris’te tabi ki vazgeçilmez güzellikleri ile sizi konuk eder. Ancak burada en güzel tercihi denize sıfır konumlu otellerden yana yapmalısınız.

Bodrum denize sıfır oteller arasından plajının güzel olanı ile tatilinizi geçirebilirsiniz. Marmaris otelleri de tabi ki aynı şekilde. Küçük küçük adalarına karşı eşsiz bir tatil planı yapmak isterseniz, sabah uyandığınızda harika bir manzaraya karşı kahvaltınızı yaparak güne başlayabileceğiniz yerdir.

Ve Kaş…

Antalya’nın en güzel tatil beldelerinde olan Kaş, bence huzurlu ve bir o kadar da eğlenceli tatil planı yapabileceğiniz yerdir. Kaş otelleri, Kaş gece hayatı ve Kaş hakkında merak ettiğiniz her detayı öğrenmek için Kaş için şimdi doğru zaman! yazıma göz atabilirsiniz!

Related posts

İzmir’in En Güzel 6 Plajı

Duygu Tunçer

İstanbul Büyükada Turu

Duygu Tunçer

Kaş’ın en güzel plajı! Bezgin Beach!

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.