Burçlara Göre Gezilecek Yerler

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Burçlara Göre Gezilecek Yerler

Yazar Duygu Tunçer   /     16 Eyl, 2017  /     Gittim Gördüm  /     , , , , , , , , ,

Hangi burç nereye gitmek ister? Burçlara göre tatil lokasyonlarını araştırdık. acaba ne zaman, nereye gitmeli? nasıl keşifler yapmalısınız? Hepsi sizin için burada!

Koç

Koç, macera sever. Bağımsız ve enerjiktir. Türkiye’de Kaş Koç burcu için harika bir seçim olacaktır. Güney Afrika, Amsterdam gibi kalabalık Avrupa şehirleri Koç burcuna göredir. Safari, surf ve outdoor aktiviteleri ile harika bir tatil planı yapabilirler.

Boğa

Sakin sessiz bir tatile ihtiyacı vardır, Boğa burcunun. Antalya ve sakin tatil beldeleri bu burca göredir. Yurt dışı tatil lokasyonları arasında ise Sicilya kesinlikle en uygun olanıdır.İkizler

Her ortama ayak uydurabilecek olan İkizler burcu için Türkiye’de İstanbul ve adaları, yurt dışında ise New York muhteşem bir tercih olacaktır. Enerjisi yüksek, karmaşık ama bir o kadar da eğlenceli olanı tercih edebilirsiniz.

Yengeç

Güvenli ama bir o kadar da eğlenceli bir tur planı yapmak isteyen Yengeç burçları için ev gibi hissetmeleri en önemli detaydır. Bunun için Bozcaada harika bir tercihtir. Yurt dışı gezilecek yerle arasında ise Yunan Adaları tercihleri arasında olmalıdır.

Aslan

En hareketli olan tatil tabi ki Aslan burcu içindir. Eğlence olmazsa olmaz. Bunun için Alaçatı kusursuz bir tercihtir. Yurt dışında ise İbiza, tüm enerjisiyle Aslan burçlarını beklemektedir.

Başak

Uçsuz bucaksız denizlerden keyif alanlardır. Doğayı ve tarihi noktaları da severler. Bodrum ya da Kaç muhteşem tercihlerden olabilir. Yurt dışında ise Roma, Florans turlarını tercih edebilirler.

Terazi

Yeni şeyler öğrenmek, farklı insanlarla tanışmak isterler. Marmaris gece hayatı ile en keyifli seçenekleri sunarken, Terazi burçları için İspanya harika bir seçim olacaktır.

Akrep

Modern ve konfordan vazgeçemeyen Akrep burçlarının Türkiye’de görmesi gereken en güzel tatil cennetlerinin başında Bodrum geliyor. Yurt dışında ise Amalfi sahillerine hayran kalırlar.

Yay

Gezip dolaşmak, en farklı olanı keşfetmek için doğmuş olan Yay burçları için Eskişehir, yurt dışında ise Çin kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir.

Oğlak

Evinden çok uzak kalamayan Oğlak burçları için kısa tatiller en güzel olanıdır. Mesela Çeşme harika bir seçim olabilir. Yurt dışı turları arasından ise Londra ya da Barcelona güzel bir tercih olabilir.Kova

Canı ne zaman isterse o zaman tatile gider ve istediği yeri spontane seçebilir. Fırtına Vadisi, macera sevenler için harika bir seçim olabilir. Yurt dışında ise Transilvanya oldukça farklı bir rota olabilir.

Balık

Hassa bir burçtur Balık. Dinlenmek, kafa dinlemek en büyük ihtiyacıdır. Tarihi keşfetmek ve farklı zamanlarda yaşananları merak ederler. İzmir ve çevresi tarihi antik kentleri keşfedebileceği rotalar arasındadır. Ayrıca yurt dışı için ise İtalya kusursuz bir rota olabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*