Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Dünyanın en ilginç 7 oteli

Gidip görmek istediğiniz şehirlerde en farklı otellerde konaklamaya ne dersiniz. Hem en keyifli olanı yakalamış olacaksınız hem de en güzel tatil planları için değişik fırsatlar yakalamış olacaksınız.Dünyada yer alan en ilginç otelleri araştırırken karşıma çıkanlara inanamadım. Gerçekten oldukça farklılar. Uçak şeklinde olanı mı ararsınız? Yoksa Eskimo evi şeklinde olanı mı arasınız? Hepsini inceledim ve sizin için dünyanın en farklı 7 otelini seçtim. Klasik otelleri ya da tesisleri bir kenara bırakın. Bu gördükleriniz belki de hayal gücünüzü genişletecek ve en farklı tur planlarınızı yapmaya başlayacaksınız. O zaman, incelemeye başlayalım.

Hotel Kakslautanen

Hotel Kakslautanen, Finlandiya’da bulunan, İglo tarzında inşa edilmiş, kuzey ışıklarının muhteşem manzarasını izlemek için tercih edebileceğiniz Eskimo yaşamını birebir deneyimlemek isteyenler için kusursuz bir seçim olacaktır.

Utter Inn

Utter Inn, Malaren Gölü’nün tam ortasına inşa edilmiş ve sahilden tekneler ile ulaşabileceğiniz eşsiz bir oteldir. Ehhhh, doğal olarak otelin tüm odaları göl manzaralı.

Magic Mountain

Şili de ormanlarla çevrili eşsiz bir manzaraya sahip olan Magic Mountain, asma köprülerden geçerek ulaşımı sağlayabileceğiniz, içi de en az dışı kadar farklı olan bir oteldir.

Hobbit Motel

Hobbit Motel tabi ki Yüzüklerin Efendisi hayranlarının bildiği, hobit evinin aynısıdır. Gerçekten film stüdyolarından fırlamış gibi görünmektedir.

Dog Bark Park Inn

Kocaman bir köpek var karşınızda. Dog Bark Park Inn köpek şeklinde inşa edilmiş ve özellikle küçük çocukların çok seveceği bir oteldir.

Loisaba Wilderness

Afrika’da çevresi aslan, zebra ve kaplan gibi vahşi hayvanlarla çevrili olan Loisaba Wilderness, açık hava bir oteldir. Kenya’nın doğal yaşamını sonuna kadar hissedebileceğiniz hem korkutucu hem de güzel bir oteldir.Costa Verde

Kosta Rika’nın dünyaca ünlü yağmur ormanlarından birinde sizi konuk edecek olan Costa Verde, Boeing tipi eski bir uçak olan otel şeklindedir.

İşte sizde kendiniz için efsane bir tur planı yapmak ve unutamayacağınız bir tatil için hazırlanmak isterseniz, en farklı otellerden yana tercihlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca vize alarak seyahat planlarınızı yapıp, yukarıdaki en ilginç otellerden birinde konaklamak isterseniz, Vize Alacaklar Bunlara Dikkat etmeli yazımı da okumalısınız.

Related posts

İspanya Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Madrid Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Türkiye Gezilecek Yerler 4

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.