Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

En Çok Gidilen Vizesiz Ülkeler

Vizesiz gidilen ülkeler arasında en çok tercih edilenleri bulabileceğiniz yerdesiniz. Hem uygun fiyatlı vizesiz turlar hem de vize sıkıntısı yaşamadan rahatça gezebileceğiniz tur seçenekleri ile karşınızdayım.

Gezmeyi sevenlerin özellikle yeni ülkeler, yeni kültürler keşfetmeyi sevenlerin önceliği vizesiz turlara verdiğini biliyoruz. Bunun için size vizesiz en çok ziyaret edilen ülkeleri araştırdım. Bunlar arasına aslında kapıda vize uygulaması olanlarda var. Sizde bu yıl için tur planlarınıza vizesiz turları ekleyerek kendiniz için bir plan yapmak isterseniz, gelin listeyi beraber inceleyelim.Singapur

Bir devlet şehri olan Singapur, belki de dünya üzerinde en çok ziyaret edilen ülkelerin başında geliyor. Ülke her geçen gün daha da turistik hale geliyor. Turizm, ticaret, bankacılık ve haberleşme konusunda da oldukça gelişmiştir ve önemli gelir kaynaklarına sahiptir. Singapur gezilecek yerler listesi için tıklayın.

Azerbaycan

Vizesiz Azerbaycan turu kesinlikle yapmalısınız. Milli parkları, dağları, ovaları, ırmakları, vadileri ve tarihi özellikleri ile çok dikkatinizi çekecek.

Filipinler

Pasifik Okyanusu batısında yer alan Filipinler, 7.107  ada ve adacıktan meydana gelmekte. Tayvan, Çin ve Vietnam ile komşu ola bu farklı ülke gerçekten gezilmeye değer.

Gürcistan

Sadece nüfus kağıdınız ya da pasaportunuz ile Artvin’den geçiş yapabileceğiniz, uygun fiyatları, casino seçenekleri ve lüks hayat tarzı ile sizi de konuk eder. Gürcitsan’ın en çok ziyaret edilen şehri olan Batum gezilecek yerler listesi için tıklayın.Hong Kong

İngiltere’nin sömürgesi ve ada grubuyken 90’ların sonunda Çin’e bağlı özel yönetim halini alan Hong Kong, tropikal muson iklimine sahip olan, ticari, turistik, tarihi ve mimari özellikleri ile dikkat çeken bir ülkedir.

Maldivler

Doğasının farklılığı ile dünyada ilk yok olacak ülkeler arasında olan Maldivler, bugün romantik tatil için vazgeçilmez noktaların başında geliyor. Harika bir tatil planı ile sizde Maldivler tatilinizi hemen planlayabilirsiniz.

Ayrıca diğer vizesiz ülkeler listesi ne göz atmak isterseniz tıklayın.

Related posts

Dünyanın En Güzel Metropolleri

Duygu Tunçer

Kaş’ta Kalınacak En Güzel Yer

Duygu Tunçer

Nisan Ayında Gezilecek En Güzel 5 Yer

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.