Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

En Popüler 5 Seyahat Uygulaması

Teknolojinin gün geçtikçe daha da gelişmesi ve tabi ki tatil planlarından da teknolojik uygulamalar üzerinden planlanması kaçınılmaz oldu. Haritalardan tutunda sürüş için kullanılacak uygulamalara kadar hatta nerede ne yemeniz gerektiğini size söyleyecek kadar harika seçimler yapabileceğiniz uygulamaları araştırdım.

Hem siz de gittiğiniz yerde gezip gördüğünüz noktalar hakkında tavsiyeler bırakabilir, yediğiniz yemekleri önerebilir ve tabi ki sizden sonrada gelecek olan insanlara yardımcı olabilirsiniz. O zaman gelin en popüler seyahat uygulamalarını inceleyelim.

Hopper – Uçuş planlama ve kaydetme uygulaması

Milyonlarca uçuşu yakalayabileceğiniz, uçuş fiyatından gecikme zamanına kadar her şeyi inceleyebilirsiniz. Fiyatlar arasındaki farkı da takip edebilirsiniz.

Google Translate – Çeviri için

En çok işinize yarayacak olan tabi ki çeviridir. 103 dilde yazarak, sesli ya da kamera aracılığı ile çeviri yapabilirsiniz. 50 dilde online olmadan sadece uygulama üstünden çeviri yapma imkanınız var.

MAPS.ME – Haritalar

İnternet bağlantısı olmadan yurt dışında kolaylıkla kullanabileceğiniz bir programdır. Araba, yürüyüş ya da bisiklet yolları ile otel, restoran, müze gibi dikkatinizi çekebilecek noktaları da yakalayabilirsiniz.

Foodspotting – Yemek seçenekleri

Tabi ki karnınızı doyurmak için önerilere ihtiyacınız olacak. Hiç bilmediğiniz bir yerde hiç bilmediğiniz lezzetler arasından en güzel olanını yakalamak isterseniz bu uygulama kesinlikle işinize yarayacak. Hatta bence hayat kurtarıcı bile olabilir.

Convert Any Unit Free – Para ve uzunluk birimlerini çevirme

Oldukça basit bir uygulama. Hızlıca para birimi çevirmede kolaylıkla kullanabilirsiniz. 44 kategoride 5.900 birim ile kolay hizmet sunuyor.

Related posts

Prag Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Bremen Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Amerika kıtasında vize istemeyen ülkeler

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.