Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Erken rezervasyon indirimleri başladı!

Son 5-6 yıldır hayatımızda yeri olan ve oldukça iddialı devam eden indirim fırsatları ile karşımıza çıkan tatil seçenekleri değerlendirmeyi seviyoruz. Çoğu zaman endişeli gözler ile o ekranalar bakılsa da aslında ne kadar uygun fiyata tatil satın alabileceğinizi siz de görüyorsunuz.

Peki, neden erken rezervasyondan yararlanmalı?

Sezonda yani yazın ortasında tatil satın almaya kalkarsanız gerçekten oldukça pahalıya tatil satın alabilirsiniz. Ben şunu deneyimledim ki; erken rezervasyon gerçekten indirimi yakaladığınız zaman size en güzel tatili oldukça uygun fiyata getirebiliyor.

İsterseniz yurtiçi otelleri isterseniz yurtdışı turları tercih edin! Hepsinin bu dönemde o kadar uygun fiyata satın alabilirsiniz ki! Ama şuna dikkat etmelisiniz. Sonuçta tatil tarihiniz yaz aylarında ve daha çok zaman var. Erken rezervasyon iptal sigortası var. 50 TL civarı bir fiyata yapılan. Bundan yaptırabilir ve tatilinizi son 72 saate kadar yüzde yüz iade şansı ile satın alabilirsiniz.

Antalya otelleri ayrıca en güzel indirimleri uygulayan ve gerçekten tatilcileri en çok memnun eden şehirlerden. Bunun dışında Kıbrıs kesinlikle ilk değerlendirmeniz gereken seçenekler arasında olmalı.

Aynı şekilde yurtdışı turları da bu seneki planlarınıza eklemek isterseniz, seçimlerinizi hemen yapmalısınız. Özellikle vizesiz turlar en güzel olanlarıdır. Tabi ki istediğiniz gibi seçim yapabilir ve gezip görmek istediğiniz ülkeleri keşfedebilirsiniz.

Ben bu yıl her zaman olduğu gibi en keyifli tatili ve turları planlamak için erken rezervasyon seçeneklerini inceleme taraftarıyım. Yerinizde olsam en azından bir araştırma yapabilir ve fiyatlar hakkında bilgi alırdım.

Tatil planları için ne kadar heyecanlandığınızı hatta sizi bekleyen en eğlenceli zamanların ne kadar da güzel geçeceğini siz de şimdiden hayal edebilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi hissedebilir ve bu keyifle tatil planlarınıza yön verebilirsiniz.

Related posts

Sevgililer Günü için dev hizmet! Her ilişkiye uygun birbirinden farklı hediye önerisi

Duygu Tunçer

Mevlana Türbesi

Duygu Tunçer

Eylül Ayında Gidilecek En Güzel 5 Yer

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.