Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Eskişehir Balmumu Müzesi

Eskişehirde gezilecek yerler listesinde sizi bekleyen ve gezerken çok güzel hatıra fotoğrafları çekilebileceğiniz bir yerdeyiz. Tabi ki ben en çok Atatürk’ü gördüğüm zaman duygulanmıştım. İnsana bir tuhaf hissediyor.

eskisehirbalmumu

Eskişehir Balmumu Müzesi işte size farklı duygular hissettirecek ve sanki biran “gerçek gibi” diyebileceğiniz harika zamanlar sunacak. Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi 2015 yılında misafirlerini konuk etmeye başlamış olan bir müzedir. . Tarihi Odunpazarı Evleri’nden biri içerisinde yer alıyor. Madame Tussauds balmumu müzesindekiler kadar başarılı olmasa da tabi ki yine de sizde gerçeklik hissi uyandıran ve keyfini çıkarabileceğiniz bir gün geçirebileceğiniz yerdir.

eskisehirmuze

Türkiye’nin en güzel müzelerinden biri olan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi çoluk çocuk gezmeniz gereken ve Eskişehir’de görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. Zaten Odunpazarı Tarihi Evlerini gezmeye başladığınız zaman bir kenarında sizi konuk edecek olan Balmumu Heykeller Müzesi farklı duyguları yaşayacağınız bir müze. Eskişehir’de gezilecek yerler arasında en başarılılardan olan müze aynı zamanda en çok merak edilen.

Related posts

Amsterdam’da muhteşem 1 gün

Duygu Tunçer

Gölyazı Bursa

Duygu Tunçer

Zürih Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.