Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Gece Hayatı En Eğlenceli Tatil Yerleri

Tatil heyecanı sizi de sardıysa, en keyifli tatil planını yapmaya hazırsınız demektir! Yaz tatili için en eğlenceli tatil noktaları tercih etmek isteyenlere özel gece hayatı araştırması yaptım.
Gündüz deniz kum ve güneş keyfi yapıp, akşam ise en güzel mekanlarda gece hayatını yaşamak isteyenler için en güzel tatil beldeleri burada! Özellikle temmuz ve ağustos aylarında oldukça kalabalık olan tatil mekanları arasından birini seçmek zor. Hem bütçenize uygun olacak hem de gönül rahatlığı ile eğlenebileceğiniz bir yer olacak!

Lara, Alanya, Çeşme, Bodrum ya da Kıbrıs!

Önce Antalya otelleri ile başlayalım. Tabi ki gece hayatının en hareketli noktalarının başında gelen Lara ve Alanya’da sevdikleriniz ile en güzel zamanı geçirebilirsiniz. Bu yılın en güzel tatil planı için Alanya otelleri ya da Lara otellerini şimdi inceleyebilirsiniz.

Çeşme’de eğlence farklıdır!

Çeşme otellerine gelince; Çeşme zaten her yıl oldukça hareketli ve kusursuz tatil planı yapmak isteyenlerle dolup taşıyor. Tabi ki Antalya’ya göre biraz daha pahalı. Çeşme otelleri için erken rezervasyon bence şart. Ama yine de Alaçatı gibi küçük noktaları tercih ederek butik otellerde konaklayabilir ve gece hayatının keyfini o daracık sokaklardan yükselen müzik sesleri ile çıkarabilirsiniz.
Bodrum her zaman güzeldir!

Tabi ki bu yıl Bodrum’da deprem endişesi olsa da yine sokaklar, caddeler, oteller ve eğlence mekanları dolup taşıyor. Bodrum otelleri arasından isterseniz denize sıfır bir seçim yapabilir isterseniz şehir içinde bir otel tercih edebilirsiniz. Bodrum’un bu dönemde en çok dikkat çeken özelliği ise kulüplerdeki ya da plajlardaki happy hour partiler. Ünlü isimlerin sahne aldığı plajlardan birini seçebilir ve deniz, kum, güneş keyfinize bu yeni eğlence tarzını ekleyebilirsiniz.

Kıbrıs gece hayatının farkı!

Kıbrıs gece hayatının farkını yaşayınca anlayabilirsiniz. Casinolu otellerde keyifli zaman geçirebilir, otellerin ve kulüplerin ne kadar farklı eğlenceler sunduklarını görebilirsiniz.

Yaz aylarının tam ortasındayız ve hala tatil planı yapmak için geç kalmış sayılmazsınız. Seçimlerinizi gece hayatı seçeneklerini değerlendirerek yapabilir ve bu yılın en güzel zamanları için hazırlanmaya başlayabilirsiniz.

Related posts

Bir ülkenin yetim kaldığı gündür 10 Kasım

Duygu Tunçer

Lizbon Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Neden erken rezervasyon yaptırmalı?

Duygu Tunçer

1 comment

Mustafa 24 Temmuz 2017 at 20:13

Yaz geçmeden bi gidip görmek lazım buraları

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.