Göksu Lokantası harika bir seçim olabilir!

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Göksu Lokantası harika bir seçim olabilir!

Yazar Duygu Tunçer   /     23 Eyl, 2016  /     Ankara'da Gezilecek Yerler  /     , ,

Ankara’nın tam merkezinde Esat Nenehatun Caddesinde yer alan Göksu Lokantası, nişan, düğün, kına gecesi, iş yemekleri, küçük kutlamalar ya da bizim gibi evliliğinizin 10.yılını kutlayabileceğiniz harika seçenekler sunuyor size.

goksu

Göksu Lokantası’ndan içeri girdiğiniz zaman katlardaki odaları ya da aşağıdaki düğün salonları ile size muhteşem seçenekler sunuyor. İsterseniz çocuğunuzun doğrum günü partisi için odalardan birini kiralayabilir, isterseniz kına gecesi ya da nişan kutlamanızı burada yapabilirsiniz.

Ben burayı 2015 yılında detaylı olarak inceleme şansı buldum ama geçmişi tabi ki daha da geriye dayanıyor. Kocaman bir bina tamamen lokanta ya da kutlama organizasyonu yapabileceğiniz seçenekleri ile sizi bekler. Ben eşimle evliliğimizin 10. Yıl dönümünü kutlamak için böyle bir arıyorduk. Hem evimize yakın hem de oldukça uygun fiyata geldi diyebilirim.

goksuoad360

 

Bir defa salonu kiralamak için sizden ayrı bir ücret talep etmiyorlar. Biz kutlama yapmak için 20 kişilik küçük bir salon tercih ettik. En yakın dostlarımız ile bütün gece yedik, içtik, eğlendik. Ara sıcağından, ana yemeğine ve sonunda meyvesi ile sınırsız içeceğine kadar her şeyi kendimiz planladık. Sağ olsunlar oda süslemesine kadar en küçük detayda hep bize yardımcı oldular. Çalışanlar oldukça saygılı. Yemekler oldukça lezzetli. Dediğim gibi fiyatta bence gayet uygun. Çünkü küçük bir düğün gibi organize ettiğimiz bu kutlama yemeği için her şeyin mükemmel olması önemliydi. buradan tekrar bu güzel gecede bize eşlik ettikleri için tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

duyguhaldunAnkara’da yaşıyorsanız ve en özel günlerinizden birini kutlamak için bir mekan bakıyorsanız işte size Göksu Lokantası

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*