Göztepe

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Göztepe

Yazar Duygu Tunçer   /     03 Kas, 2016  /     İzmir'de Gezilecek Yerler  /     , , , ,

İzmir’de gezilecek yerler listesi yapmaya devam ediyoruz. En keyifli tur planları için bilmeniz gereken detay tabi ki İzmir’in en gözde noktaları olmalıdır. Enerjisi ile size kusursuz bir tatil yaşatacak olan, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez şehrinde siz de tatil planlarınız için istediğiniz gibi fırsatları inceleyebilirsiniz.

İzmir’in meşhur semtlerinden olan Göztepe, sporda şehrin en ateşli olan tarafıdır. Karşıyaka’nın tam karşısında yer alan ve ikisinin büyük mücadelesini izleyebileceğiniz eşsiz bir futbol müsabakasına siz de gitmeli ve bu heyecanı yaşamalısınız.

goztepe2

Şehrin her yanı ayrı bir güzeldir. Ancak en güzel semtlerinin başında Göztepe gelmektedir. Konak ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve hareketin hiç bitmediği bir semttir. Gündüz ayrı gece ayrı güzeldir. Kendi ismini taşıyan vapur iskelesi vardır. Çevresinde yer alan cafe ve restoranlardan yükselen nargile kokusu sizi cezbedebilir.

Her an taraftarların sesinin yükseldiği ve marşların söylendiği bir topluluğun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu heyecanın sizi de saracağını görürsünüz. Bir şehrin 2 farklı yakasının nasıl bir mücadele içinde olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

goztepe1

Şehrin en güzel taraflarını gezip görmek ve tanımak, tabi ki sizde bir hayranlık uyandıracak olan İzmir’i yakından görmek için fırsat yaratmalısınız. Yaz ya da kış bence hiç fark etmez çünkü kışın bile çok güzeldir, İzmir.

Bu eşsiz şehri, her duyguyu size en coşkulu şekilde yaşatacak olan Atatürk’ün güzel İzmir’ini gezmeye devam ediyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*