Gezilecek Yerler

Hakkımda

Duygu Tunçer

Ne yaşamak ister insan? Sağlıklı kalmak, iyi para kazanabilmek, sevdikleri ile keyifli zaman geçirmek ve en güzeli de yaşadığı hayatın kaliteli olmasını ister. Zamanını boşa harcamamak ve her ne olursa olsun hep en iyi olanı yapmak. Belki de bu sadece hırsımız ile ilgilidir.

Bir adım önde olmak, zamanı en verimli şekilde kullanarak, en küçük boş zamanları bile değerlendirmek. İsterseniz gezin, isterseniz keyfini çıkaracağınız şeyler yapın ya da sadece yatın ve dinlenin. Kulağınızda dinlemekten hiç vazgeçmeyeceğiniz müzik olsun, ruhunuzu beslesin.

İçinizdeki sesi dinleyin ve yapmak istediğiniz şeyi yapın! Bunun için beklemeyin, harekete geçin! Sizi kimsenin durdurmasına, enerjinizi çalmasına izin vermeyin! Unutmayın bu hayat sizin.

Siz şimdi ne yapmak istiyorsunuz?

Durun bir düşünün; acaba bugün ne yapsam? Kendim için ne yapsam? Ya da sevdiğiniz insan için, ya da çocuğunuz için, ya da içinde bulunmak istediğiniz hayata kavuşmak için. Bunların hepsi size eşsiz bir güzellik içinde sunulacaktır. Siz yeter ki isteyin.

Bazılarınıza okurken boş geliyor olabilir ama bu öyle bir şey değil! Hissetmek ve istemekle alakalıdır. Size biraz kendimden bahsedeyim…

Hayatta sadece çalışmak yok diyen, yaşadığı anın keyfini çıkarmayı seven bir insan var karşınızda. İşte o zaman yaşamın anlamını anlayan bir insan…

Hep kendi kendine vazgeçme ve daha iyisini yap diyen. Evet, genelde böyle hissediyorum. Ama keyfini çıkardığım zamanlarında çoğunlukta olduğunu biliyorum. Bende sizin için yazıyorum. Okuyun, okutun hatta takip edin. Bu siteye gelip beni takip ettiğiniz, “acaba bugün ne yazmış” dediğiniz zaman, şimdi olmuştur diyebilirim.

Ne iş yaparım?

Ben ortalama 10 yıldır yazmaktan usanmayan, aklınıza gelebilecek her konuda özgün içerikler yazan Radyo Televizyon mezunuyum. Radyo, dergi, web sitesi, haber sitesi, turizm, sağlık, beslenme, güzellik, moda ve daha fazlası hakkında internette bulabileceğiniz pek çok makalem var.

“Sosyal medyanın gücü adına” diyorum hep çünkü bu güç sizi de içine çekiyor ya, işte bunun için diyorum. Ben her yerde olurum, siz okuyun…

Ayrıca herhangi bir konuda görüş bildirmek, yorum yapmak ya da bana direkt olarak ulaşmak isterseniz dytuncer@hotmail.com veya hdtuncer@gmail.com