İki Eylül Caddesi

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

İki Eylül Caddesi

Yazar Duygu Tunçer   /     13 Kas, 2016  /     Gittim Gördüm  /     ,

Eskişehir gezilecek yerler arasında en uğrak noktadayız. Çünkü tüm ulaşımın kolaylıkla sağlanabileceği, yol üzerinde pek çok alışveriş noktasının bulunduğu en meşhur caddedir İki Eylül Caddesi!

ikieylul1

İki Eylül Caddesi Eskişehir’in en hareketli noktalarından biri. Hayat gerçekten gündüzleri burada akıyor. Şehrin her noktasından kolay ulaşımın sağlanabileceği, araç trafiğine kapalı olan zamanda iki önemli tramvay hattının da kesişim noktası olan İki Eylül Caddesi aslında herkesi birleştiren güzel bir noktadır.

ikieylul

Restoranları, günlük hayatta her şeyi bulabileceğiniz mağazaları ve zincir alışveriş marketleri ile sizi de konuk edecektir. Eskişehir gibi size iyi gelecek, farklı bir şehir tanımanızı sağlayacak hatta bir hafta sonunu geçirebileceğiniz en güzel noktaları tercih etmek isterseniz seçimlerinizi hemen yapabilirsiniz. Eskişehir’de gezilecek yerler listesi yapmaya devam ediyoruz. Bakalım bir sonraki durağımız neresi olacak. Siz de kış gelmeden eğlenceli bir hafta sonu planlamak isterseniz bu keyifli şehri tercih etmelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*