Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

İnbaşı Mağarası

Konya gezilecek yerler listesinde sonlara doğru yaklaşıyoruz. Konya’nın en keyifli en güzel taraflarını gezip görmek isteyenler için yaz sezonu öncelikli olsa da asıl dönem şimdi geliyor. Çünkü Şeb-i Arus dönemi geldi. Bu farklı organizasyonda yer almak, keyfini çıkaracağınız tur seçeneklerini değerlendirmek isterseniz yılın en güzle zamanlarını kaçırmamalısınız. Çünkü biletler oldukça hızlı tükeniyor.

inbasi

Bunun için düzenlenen tur seçenekleri oldukça fazla. Zaten dikkat etmeniz gereken 2 gece 3 gün ya da 1 gece 2 günlük tur seçeneklerinden birini tercih etmenizdir. Gerisi zaten alacağınız tur bilgileri içerisindedir. Ancak siz kendi turunuzu kendiniz planlıyorsanız, bunun için tur planınızı da kendiniz yapmanız gerekiyor.

Konya gezilecek yerler arasında İnbaşı Mağarasındayız. Korualan Kasabası sınırları içinde yer alan, her yaştan insanın rahatlıkla ulaşabileceği ve hatta geldiğiniz zaman piknik keyfi bile yaşayabileceğiniz bir yerdir. Yıl boyunca zaten yerel halkın çok ilgi gösterdiği bir nokta olan İnbaşı Mağarası, eşsiz şelalesi ve galerileri ile doğasının ne kadar özel olduğunu size gösterecek. İşte bunun ayrıcalığını yaşayabileceğiniz güzle bir yerde bulacaksınız kendinizi.

inbasi1

Konya’da gezilecek yerler listesi için tur planınızı yapabileceğiniz ve bir sonraki yazımda tüm detayları bir arada bulabileceğinizi bilmelisiniz.

Related posts

Meram Bağları

Duygu Tunçer

Hangi Ülkede Ne Yenir?

Duygu Tunçer

Konya Atatürk Evi Müzesi

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.