Gezilecek Yerler
İzmir'de Gezilecek Yerler

İnciraltı

İnciraltı sadece bir güzelliği! Deniz, kum ve güneş seven herkesin hayran kalabileceği ve bir o kadar da yaşanası olan şehir İzmir! Bazı noktaları var ki gerçekten sizi hayattan soğutabilir ama bir o kadar da çok güzel tarafı var. Hem eğleneceğiniz hem dinleneceğiniz hem de en rahat geçireceğiniz tatil seçenekleri ile sizi konuk edecek olan bu şehirde!inciralti

Yeter ki gideceğiniz zamanı ve yeri iyi seçin. Mesela çok sıcak sevmiyorsanız Eylül sonunda gidin İzmir’e! Arada yağmurlu ama bir o kadar da romantik bir şehir turu yapmak isterseniz size tavsiyem İnciraltı!

İzmir’in en güzel köşelerinden biri olan ve harika fotoğraflar çekebileceğiniz yerdesiniz. 1980’li yıllarda en önemli sahillerden olan İnciraltında bugün denize girilemiyor. Ancak teknelerin ve kayıkların durduğu inanılmaz güzel küçük bir liman haline dönüşmüş durumda.

inciralti1Bu güzel yeri gezip görmek ve keyifle konaklamak için sevdikleriniz ile harika bir tur düzenleyebileceğiniz İzmir’i unutmayın. Gelirseniz kesinlikle bu minyatür balıkçı kasabasını ziyaret edin. Deniz kenarında yürüyüşler yapın. Sahilevleri’nden Güzelbahçe hattına kadar giden İnciraltında midye ve kumru yiyin. Günün dilediğiniz dilimini orada geçirin ve keyfine varın.

Related posts

Pasaport Vapur İskelesi

Duygu Tunçer

Karşıyaka Çarşısı

Duygu Tunçer

İzmir Agorası

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.