Gezilecek Yerler
Sosyal Medya

iPhone 2015 fotoğraf ödülleri sahiplerini buldu

Apple’ın her yıl düzenlediği ve yeni telefonlarının bir öncekinden ne kadar da farklı özellikleri olduğunu göstermek için yapılan bu yarışmalar dünya çapındaki katılımcılar ile gerçekleşiyor. Ne kadar farklı kareleri ne kadar ilginç bir hale getirdiğini görebileceğiniz 2015 yarışmasının kazananları belli oldu.

Apple’ın asla vazgeçilmeyecek ürünü olan iPhone her yıl en yeni teknoloji ile karşımıza çıkmaktadır. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus  Apple tarafından çeşitli etkinlerde kullanılmaya başlandı. Hatta iPhone 2015 ödül yarışmasının da kazananları belli oldu.iphone3

Bu yılın kazananları, tüm dünyadaki 120 ülkeden iPhone fotoğrafçılarının gönderdiği binlerce fotoğraf arasından seçildi. Bu yıl toplamda 19 kategoride yarışmaya katılım oldu. Soyut, Hayvanlar, Mimari, Çocuklar, Çiçekler, Yiyecek, Peyzaj, Yaşam, Tarzı, Doğa, Haber-Etkinlikler- Diğer, Panorama, İnsanlar, Portre, Mevsimler, Natürmort, Gün batımı, Seyahat ve Ağaçlar…

19 farklı kategoride yarıştılar…

iPhone fotoğraf ödülleri için Avustralya, Kanada, Çin, Hırvatistan, Ekvator, Mısır, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İrlanda, İsrail, Kuveyt, Malezya, Yeni Zelenda, Polonya, Portekiz, Güney Afrika, İspanya, İsviçre, Tayvan, Birleşik Krallık ve Birleşik Devletler gibi dünyanın pek çok farklı coğrafyasından katılanlar oldu.

iphone

Kazananlar şu şekilde;

  1. Michal Koralewski / Polonya
  2. David Craik / İngiltere
  3. Yvonne Lu / Tayvan

İnsanlar her gün iPhone 6’larıyla inanılmaz fotoğraf ve videolar çekiyor ve bu güzellikleri bu tarz yarışmalarda karşımıza çıkarıyorlar. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus muhteşem özellikleri ile siz de tanışmalısınız. Yeni görüntü sinyal işlemcisi ve iOS 8’in sezgisel özellik ve geliştirme uzantıları ile siz de kusursuz kareler yakalayabilirsiniz.

Related posts

İnternette içerik nasıl yazılır? Okuyucu ne ister?

Duygu Tunçer

Instagram’da bu hashtag yasaklandı!

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.