Gezilecek Yerler
İstanbul'da Gezilecek Yerler

İstanbul Boğaz Turu

İstanbul gezilecek yerler listesinde olması gereken ve İstanbul’a geldiğiniz zaman bu turu yapmadan gitmemeniz gerektiğini siz de yaşayınca anlayacaksınız.

istanbul

Bu kadar iddialı olduğumu ve tabi ki bu güzel şehri birde direkt boğazdan gördüğünüz zaman yaşamalısınız. İstanbul boğaz turu yapmak için birçok sebebiniz var. Mesela en çok tarih kokan eski mekanları gezip görebileceğiniz en güzel nokta İstanbul boğazının ta kendisidir. Denize sıfır konumları ile sizi adeta tarihte bir tura çıkaracak olan o tekneye binmelisiniz.

istanbul1

Eminönü, Ortaköy ya da Üsküdar’dan çıkabileceğiniz ve ortalama 1-2 saat süren bu turlar size İstanbul şehrinin en güzel taraflarını gösterir. Kişi başı 20-30 TL arası bir fiyata katılabileceğiniz bu tur seçenekleri için bulunduğunuz yerdeki tur seçenekleri için araştırma yapabilirsiniz. Bu kadar vaktim yok kısa bir tur istiyorum derseniz de 1 saat süren kısa turlarda 15-20 TL civarıdır ve kısa bir İstanbul turu ile İstanbul’da gezilecek yerler listesinin en önemli noktalarını direkt boğazdan görebilirsiniz.

Related posts

Çiçek Pasajı

Duygu Tunçer

Sultan Ahmet Camii

Duygu Tunçer

Anadolu Kavağı

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.