İzmir Kordon Boyu

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

İzmir Kordon Boyu

Yazar Duygu Tunçer   /     02 Kas, 2016  /     İzmir'de Gezilecek Yerler  /     , , ,

Güzel bir hafta sonu düşünün, hem eğleneceğiniz hem keyifle gezeceğiniz hem de kendiniz için en güzel olanları planlayabileceğiniz. İzmir bunun için biçilmiş kaftan!

Havası, denizi, güneşi ve enerjisi ile sizi kendine hayran bırakacak olan bir şehirdir. Gören birinin bir kez daha gelmek isteyeceği hatta keyifle konaklayacağı seçimlerinin de yer alacağı eşsiz bir yerdir.  İzmir gezilecek görülecek yerleri ile gece hayatının keyfi ile ve tabi ki kusursuz otelleri ile dilediğiniz zaman sizi de konuk edecektir.

kordon1

Filmlere, dizilere, şiirlere hatta şarkılara konu olmuş olan İzmir, güzelliği ile siz de de hayranlık uyandıracaktır. Gece hayatında dilediğiniz gibi eğlence seçeneklerini değerlendirebilir, gezilecek yerlerinde bir o kadar eğlenebilirsiniz.

Kordon Boyu tabi ki İzmir’in en meşhur noktasıdır. Kordon’un ününü duymayan yoktur. Baştan sona yürüdünüz mü ne kadar farklı bir yer olduğunu ve neden bu kadar ünlü olduğunu siz de görebilirsiniz. Bir yanı yemyeşil çim, diğer tarafı İzmir körfezi! Gezdiğiniz zaman hatta daha yürümeye başladığınız zaman içiniz açılır.

kordon

Kış ya da yaz hiç fark etmez. İzmir’de güneşi gördüğünüz an kendinizi bırakabileceğiniz en güzel yer Kordon’dur. Hem hayalini kurduğunuz turun en önemli bölümünü burada gerçekleştirebilirsiniz hem de uzana biliyorsanız uzanın o güzle çimlerin üzerine ve İzmir’in en güzel noktasında bulunmanın keyfini çıkarın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*