Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Kartalkaya Gezi Rehberi

Kar gördüğü zaman çocuklar gibi sevinen bir yapıya sahip olan ben, en sevdiğin kayak merkezlerinden birini size tavsiye etmeye karar verdim. Hem güzel bir kış aktivitesine katılmış olur hem de hafta sonu kaçamakları için ne kadar güzel bir yer olduğunu anlarasınız.

Bolu ilinin doğu kısmında kalan Köroğlu Dağlarındaki en meşhur kayak merkezidir. Yıl boyunca beklenen en güzel zamanının geldiğinde siz de kayak tatili için planlar yapmaya başlamışsınız demektir.

golcuk

Kartalkaya kayak turları ile en çok tercih edilen noktaların başında geliyor. Bulunan lüks otelleri de tabi ki dönem için uyguladıkları farklı programlar ile hayal ettiğinizden daha da güzel seçimler sunabiliyor. Kar yağdığı için havanın anormal soğuk olmayacağı bir yer seçmiş olursunuz. Hatta Kartalkaya’ya giderken çevrenizdeki en güzel noktalardan biri olan Gölcük Tabiat Parkına da uğramayı ihmal etmeyin!

Siz de bu ayrıcalığı yaşamak isterseniz kendiniz için bir iyilik yapın ve her yıl kaymak için en güzel noktaları seçin. Çünkü eğlenceyi özellikle bembeyaz eğlenceyi benim kadar seviyorsanız kendinize bu iyiliği yapmaktan sakın vazgeçmeyin.

Gelelim Kartalkaya’da yapılacaklara!

Tabi ki otellerin düzenlediği özel etkinlikle ilk sırada gelenler. En özel akşamlar, sanatçılı programlar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Gittiğiniz zaman bayram ya da yılbaşı gibi özel dönemlere geliyorsa daha da eğlenceli olacağı kesindir.

kartalkaya1

Kaymayı bilmiyorsanız, ders alabileceğiniz hatta kıyafet kiralayabileceğiniz noktaları var. Uygun fiyatlara kayak kıyafeti kiralayabilir hatta kayak ekipmanları da kiralayabilirsiniz. Eğer ki yanınızda taşımaktan hoşlanmıyorsanız.

Kar gibi ruhunuza iyi gelecek, size en keyifli zamanları yaşatacak ve her gün daha da neşeli olabilmenizi sağlayacak olan bu mucizeyi siz de en güzel yerde yaşayabilirsiniz.

Tabi ki bir de en önemli tavsiye; erken rezervasyon ile otelde yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Related posts

Trenle Gezebileceğiniz En Güzel 7 Ülke

Duygu Tunçer

Karatay Medresesi

Duygu Tunçer

Ulucanlar Cezaevi Müzesi

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.