Gezilecek Yerler
Antalya'da Gezilecek Yerler

Kemer gezilecek yerler

Antalya gezilecek yerler listesinde tabi ki ilk sırada yer alması gereken nokta Kemer! Tatilin ve turizmin cenneti olan yerli ve yabancı turistlerin göz bebeği olan Kemer, sevdikleriniz ile en keyifli tatil seçeneklerini değerlendirebileceğiniz harika bir tatil beldesidir.

kemer1

Antalya merkeze 42 km uzaklıkta olan Kemer, plajları, lüks otelleri, eğlenceli gece hayatı ve tabi ki kusursuz hizmet seçenekleri ile sizi bekleyen pek çok işletmesi ile her zaman ön plandadır. Denizi oldukça güzeldir. Yemyeşil çam ormanları arkanızda, deniz önünüzde harika bir tatil için dilediğiniz gibi planlar yapabilirsiniz.

Kemer sahilleri ile meşhurdur. Biraz taşlı olan harika plajlarını dilediğiniz gibi gezerek keyifli bir tur planı yapmaya başlayabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlence seçenekleri de oldukça fazladır.

kemer2

Canlı müzik yapan mekanlar çoğunluktadır. Bunun için kendi zevkinize uygun çok yer bulacağınızdan eminim. Gece normalde saat 22.00’dan sonra başlıyor. Kemer’in en keyifli zamanları tabi ki yaz zamanlarıdır ama benim size tavsiyem çok sıcaktan hoşlanmıyorsanız, Eylül ayını ya da Mayıs ayını tercih edebilirsiniz. Klasik Akdeniz havası vazgeçilmeziniz ise bu iki ay seçebileceğiniz en güzel aylar olabilir. Hava ne çok sıcaktır ne de serin. Deniz muhteşem olur. hem çok fazla turist kalabalığı olmadan keyifle denize girer, çevreyi gezer ve hayal ettiğinizden daha da güzel bir Antalya tatili planlayabilirsiniz.

Related posts

Antalya Antik Kentler

Duygu Tunçer

Antalya Plajlar

Duygu Tunçer

Kaleiçi

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.