Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Kentpark

Eskişehir gezilecek yerler listesi yapmaya devam ederken bizi bekleyen güzelliklerden birini keşfetmeniz için yazıyorum. Bu güzel şehre farklı bir vizyon katan bir yapı olduğu kesin. Böyle farklılıklar ile insanların karşısına çıkmak ve bu keyfi yaşamak için seçimlerinizi yapabilirsiniz.

kentpark1

Eskişehir otobüs terminalinin hemen karşısında yer alan Kentpark aslında şehrin en ünlü yapılarından. Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip olduğundan kesinlikle unutulmayacak bir yapı. Her yaştan insanın keyfini çıkarabileceği, eğlenebileceği bu yeri siz de görmelisiniz.

Denizin keyfini çıkarmak ve kumsalda güneşlenmek için güzle bir seçim. Eskişehir’de deniz var mı? Demeyin! Var!

kentpark

Kentpark, belki de bu şehrin yapısını değiştiren ve en eğlenceli noktalarından birini size sunan güzel bir noktadır. Büyük küçük her yaştan insan eğleneceği güzel bir park. En azından farklı zaman geçirmek isteyenler için güzle bir seçim olacaktır. Eskişehir’in keyfini çıkarın ve deniz varmış gibi eğlenebilir ve bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Eskişehir Kentpark’ta güzel bir hafta sonuna renk katma zamanı geldi diye düşünüyorsanız, sadece gezip göreceğinizi ve yazı beklemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Related posts

Zincirli Bedesten

Duygu Tunçer

En İyi Termal Oteller

Duygu Tunçer

Abant turu için zaman geldi!

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.