Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Kıbrıs tatili için en uygun zaman!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti lüks otelleri, konforu en iyi şekilde sunan hizmet seçenekleri ve tabi ki kusursuz denizi ile her yıl milyonlarca turist konuk ediyor.
Akdeniz’in büyüleyici tarafını keşfedebileceğiniz harika bir yerdir. Daha temiz bir denize girmek, casinolu lüks otellerinde hayal ettiğiniz tatili planlamak ve sevdikleriniz ile eğlenceli bir tatil planlamak isterseniz Mayıs ayından itibaren seçimlerinizi Kıbrıs’tan yana yapabilirsiniz.
Erken rezervasyon Kıbrıs otelleri zaten size kusursuz hizmet seçeneği ile sunulan ve en uygun fiyata satın alabileceğiniz tatil fırsatları ile dolu. İsterseniz yarım pansiyon yani sabah akşam açık büfe hizmet sunan Kıbrıs otellerini tercih edebilir, isterseniz tam pansiyon ya da herşey dahil hizmet veren otelleri de tercih edebilirsiniz.

Kıbrıs otelleri arasından seçim yaparken kesinlikle denize sıfır bir tatil planı yapmalısınız. Çünkü Kıbrıs dediğiniz zaman deniz, kum ve güneş ayrıcalıklarını yaşamanız gerekir. Özellikle Girne otelleri ya da bence Gazimağusa otelleri en güzelleri. Tabi ki aradığınız özelliklere göre bunlar değişir. Tatile gittiğiniz zaman gezip görmeyi seviyorsanız ve bulunduğunuz ülkeyi şehri yakından tanımak isterseniz, her yere yakın konumu ile Girne’yi tercih edebilirsiniz.
Ayrıca tarihi konumu ile de Gazimağusa bence kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında. Kapalı Maraş bölgesine olan sınırı ile pek çok insanın dikkatini çekiyor. Tercihlerinizi yapabilmeniz ve tabi ki erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanabilmeniz için size sunulan en uygun fiyatları erkenden yakalamalısınız. Özellikle benden tavsiye Şubat ve Mart aylarına dikkat edin. Bu iki aydan birinde tatil için planlarınızı yapın. Daha da karlı çıkacağınızı bilmelisiniz ve tabi ki en önemli ikinci detay ise uçak bileti. Uçak biletinizi de erkenden almalısınız. Böylelikle tatiliniz daha ucuza gelmiş olur. benden söylemesi. Ayrıca Kıbrıs Gezilecek Yerler Listesi ‘de yapmayı unutmayın.

Related posts

Antalya’da Görülmesi Gereken 7 Yer

Duygu Tunçer

Alâeddin Tepesi

Duygu Tunçer

Neden erken rezervasyon yaptırmalı?

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.