Kışın Evleneceklere En İyi Balayı Otelleri

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Kışın Evleneceklere En İyi Balayı Otelleri

Yazar Duygu Tunçer   /     07 Eyl, 2017  /     Gittim Gördüm  /     , , , ,

Güzel bir yaz sezonunun hemen ardından hazırlıklara başlayan çiftlere birkaç tavsiyem olacak. Kışın evlenecekseniz ve romantik bir balayı hayal ediyorsanız, dört bir yanın cennet olan Türkiye’deki en özel noktalar arasından tercihler yapabilirsiniz. Burada önemli olan detay ise tabi ki nasıl bir çift olduğunuz.

Kışın balayı için gidilecek yerler Türkiye gibi eşsiz bir ülkede o kadar fazla ki! Kışın balayı otelleri arasından seçim yapmakta bir o kadar zor! Kışın balayı önerileri için hazırsanız başlayalım!

Romantik bir balayı için!

Bolu Abant eşsiz bir tercih olacaktır. Bembeyaz bir sabaha uyanmak isteyenler için harika bir seçim sizi bekliyor! Göl ve çevresinin harika manzarası, konforlu otelleri ve tabi ki erkenden alırsanız uygun fiyat seçenekleri ve birde balayı indirimi için elinizi çabuk tutmalısınız.Tarihin en güzel tarafına şahit olmak için Kapadokya!

Tarihi bir şehirde, bir zamanlar yaşananlara bizzat şahit olmak, yeryüzünde bir örneği daha olmayan Kapadokya gibi harika bir beldede en güzel balayı tatilini planlayabilirsiniz. Kapadokya’da yapılması gereken şeyleri de incelemelisiniz.

Kaymayı seven çiftlere…

Tabi ki kayak mevsiminde en güzel kayak otelleri sizi bekliyor. Kars Sarıkamış otelleri, Palandöken otelleri, Uludağ otelleri ya da Kartalkaya otelleri tercihleriniz arasında olabilir.

Doğa ile baş başa bir balayı için…

Sakarya Sapanca doğayı seven çiftler için harika bir seçim olabilir. Otel konusunda seçenek çok fazla olmasa da var olanlar arasından en güzel olanı tercih edebilirsiniz.Spa otelleri…

Antalya’dan İzmir’e kadar pek çok spa ve termal otel de balayı için muhteşem bir seçenek olabilir. Genellikle balayı çiftleri için hediye edilen spa paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

Balayı otelleri ve size sunulacak olan en güzel balayı indirimlerini kesinlikle tercih edebilirsiniz. Tatil için tercihlerinizi ne kadar erken yaparsanız sizin için o kadar iyi olur. Tabi ki düğün tarihiniz belli ise kışın balayı otelleri için araştırmaya hemen başlamalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*