Konak Vapur İskelesi

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Konak Vapur İskelesi

Yazar Duygu Tunçer   /     31 Eki, 2016  /     İzmir'de Gezilecek Yerler  /     , , , ,

Deniz kenarında olan ve ikiye bölünmüş olan bir şehir için en güzel şeydir vapur. Aynı İstanbul’da olduğu gibi bir vapur keyfi yapmak gerekir. Çünkü denizin ve bu güzel şehrin en güzel tarafını anca böyle görebilirsiniz.

konakiskele

İzmir Konak Vapur İskelesi de işte bunu yaşayabileceğiniz aynı zaman da farklı özellikleri ile de şehrin tam merkezinde sizi bekleyen güzle bir yerdir. Yalı Camii ve İzmir Saat Kulesinin hemen yanı başında olan Konak Vapur İskelesinden Pasaport, Alsancak, Karşıyaka ve Göztepe geçebiliyorsunuz.

Ayrıca yürüyüş yapmak isterseniz de Pasaport bölgesinde İzmir körfezinde en güzel şeyi yapmış olursunuz. Güzel bir kahvaltı içinde seçimlerinizi yapabileceğiniz harika birkaç restoran vardır. Zaten iskele ve çevresindeki en güzle yerleri gezmeye başladığınız zaman görüp kendiniz için uygun olanı seçebiliyorsunuz.

konakiskele1

İzmir Konak özellikle en çok merak edilen semtlerin başında geliyor. Gece hayatı, yaz aktiviteleri hatta genelde fuar aktiviteleri ile ön planda olan harika bir şehirdir. Atlayın bir hafta sonu gelin! Emin olun ki bu yaz tatilinizi İzmir’de planlayacaksınız. Çünkü havasının güzelliği, eğlence seçenekleri ve yazın hiç bitmeyen enerjisi ile sizi de konuk edecektir. Sadece bir noktada durmayın. İzmir’i baştan sona gezin. En uca kadar gidin ve görmek istediğiniz kalmak istediğiniz en güzel noktada kalın. İzmir böyle vazgeçilmez bir yer. Siz de bunun ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*