Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Mart Ayında Gezilecek Yerler

Malum, Mart kapıda. Her ne kadar bu sene kış görememiş olsak da; Mar kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır, demeden geçemeyeceğim. Çünkü bence iyi bir kar-kış görmemiz gerek. Kar yağmadan kış mı olur? Peki, Mart ayında nerelere gidilebilir? Bunlar sadece birer öneri. Belki kaplıca, termal tatil yapmak isterseniz belki de sadece gezip dolaşmak, bahar gibi hava yaşamak. Seçim sizin.İZMİR

Güzel İzmir’le başlayalım istedim! Soğuk havaların en az yaşandığı şehirlerden olan İzmir’de Mart demek artık baharın yavaş yavaş gelmesi demek. Doğanın uyanışını siz de burada keşfedebilir ve şimdiden İzmir gezilecek yerler listesi yapabilirsiniz. Tabi ki hazır gitmişken boyoz yemeyi de unutmayın.

kıbrıs, kıbrıs gezilecek yerler, girne

KIBRIS

Güneşin neredeyse 12 ay boyunca olduğu Akdeniz’in güzel adası Kıbrıs…

Çocukluğumun en güzel anılarında olan, sürekli gelmesini beklediğim sevdiklerimin olduğu, gidip görünce hep duygulandığım, her bayrak değişim töreninde milli duygularımı kabartan güzel Kıbrıs. Kesinlikle kalabalıklaşmadan en konforlu otelde konaklayabileceğiniz ve güzel bir Kıbrıs turu yapabileceğiniz tercihlerde bulunmalısınız.

Bursa, Bursa gezilecek yerler

BURSA

Biraz da kaymasak mı? Uludağ bizi bekler mi? Kar seviyorsanız bekler tabi ki…

Doğasının her zaman farklılığı ile sizi de büyüleyeceğini düşündüğüm bir şehir, Bursa. Baharda yeşil, kış aylarında da hem soğuk hem de en güzel kar manzaralarını sahibidir. Bursa gezilecek yerler listesi yapmayı unutmayın.Gaziantep, Gaziantep otelleri

GAZİANTEP

Cartlak kebabından baklavaya, midenizi şenlendirecek en güzel seçimi yapmalısınız. Nedense sadece yemek gelir Gaziantep deyince akıllara ama Gaziantep gezilecek yerler listesi yapmak şart. Burası pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış efsane bir şehir.

Çanakkale gezilecek yerler

ÇANAKKALE

Gelibolu, Truva, Assos, Adatepe Behramkale, Bozcaada…

Bir başladınız mı “asla bitmesin” diyeceğiniz güzel ve eşsiz şehirdir, Çanakkale. Bozcaada’yı keşfetmek için en güzel zaman Mart ayı. Çünkü sakin ve en güzel gezilecek yerler sizi bekler.

Sinop gezilecek yerler, Sinop

SİNOP

Tarihi mekanları ile mutlaka tanımanız gereken ve Anadolu’nun en eski şehirlerinden biri olan Sinop gezilecek yerler listesi yaparak gitmeniz gereken bir şehir. Çok fazla detay var ve geçmişi ile oldukça kalabalık olduğu için hayran kalacağınız garanti.

Related posts

Amsterdam Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Gece Hayatı En Eğlenceli Tatil Yerleri

Duygu Tunçer

Bursa Saat Kulesi

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.