Nisan Ayında Nerede Balayı Yapılır?

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Nisan Ayında Nerede Balayı Yapılır?

Yazar Duygu Tunçer   /     20 Mar, 2018  /     Gittim Gördüm  /     , , , ,

Baharın gelişi hepimizi heyecanlandırıyor ancak en çokta yeni bir hayat kuracak olanları heyecanlandırıyor. Balayı otelleri ya da balayı turları araştırılmaya başlandığına göre birkaç tavsiyeye ihtiyacınız var demektir. Nisan ayında nereye gidilir? Nisan’da nerede denize girilir? İşte size en özel tavsiyeler…
Akdeniz ve Ege’ye çoktan bahar geldi bile…

Diğer bölgeler hala tam bahara girmemiş olsa da herkes hazır aslında. Mevsimlik montlar ve spor ayakkabılar artık vazgeçilmez. Çiçekler açmaya, ağaçlar çoktan yeşillenmeye başladı bile. Durum doğada böyle olunca herkesin içi kıpır kıpır oluyor. Ehh tabi ki evlenecek olan çiftlerin heyecanları daha farklı. Balayı için gidilecek en güzel yer bulunmalı. Hem bütçeye uygun olmalı hem de rahat edilecek yer seçilmeli. İşte bunun için size 3 yer tavsiye edeceğim. Hadi, gelin göz atmaya başlayalım.

Kıbrıs İlk Durak!

Akdeniz’in incisinde kendiniz için en uygun oteli bulmak mümkün. Denize sıfır Kıbrıs otelleri, tarihi mekanlar ve tabi ki casino eğlenceleri muhteşem bir tercih olabilir. Kıbrıs zaten Mart ayında ısınmaya başlıyor. Yani denize girmek Nisan ayında mümkün. Sezonu siz açabilir, hem deniz keyfi yaşayabilir hem de sevdiğiniz insanla en güzel tatili planlamış olursunuz.

Çeşme

İzmir’in en güzel tatil beldesine erkenden gelmek, daha kalabalıklaşmadan bu güzel yeri keşfetmek hatta Alaçatı ve diğer çevrede gezilecek yerleri de görmek harika bir balayı keyfi yaşatabilir size. En konforlu Çeşme otelleri arasından seçimlerinizi erken rezervasyon fırsatları ile yapabilir, ayrıca balayına özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Benden söylemesi.

Antalya

Her mevsim farklı bir güzelliğe sahip olan Antalya’da Nisan ayının gelmesi ile yaz tatili başlar. Plajlarda insanları görebilir, denize ve güneşin keyfini siz de yaşayabilirsiniz. En konforlu ve en uygun fiyatlı denize sıfır Antalya otelleri arasından kendiniz için en uygun olanı hemen tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*