Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Nisan Ayında Nerede Denize Girilir?

Artık bu yazımla Nisan ayına hazır hale gelebiliriz. Mart ayını uğurlamaya hazırken, yeni bir bahar ayını karşılamaya oldukça hazırız. Her ne kadar fazla bir kış yaşayamasak da önümüz yaz ve hepimiz yaz tatili için sabırsızız. Hem keyifle çıkacağımız tatil erkenden gelsin istiyoruz hem de en uygun fiyata tatil istiyoruz. Hepsi de hakkımız…Peki, nisan ayında nerde denize girilir?

Kıbrıs

Tabi ki kusursuz güzelliği ile Kuzey Kıbrıs ve Güney Kıbrıs bizi bekliyor. Muhteşem konumlu otellerini tercih edebilir, erken rezervasyon ile tatilinizi hemen satın alabilir ve Nisan ayında yaz mevsiminin deniz açılışını yapabilirsiniz.

Foça gezilecek yerler

İzmir Foça

En keyifli tatil seçenekleri arasında kesinlikle İzmir’de olmalı. Özelikle doğal yaşam tarzı ile sizi konuk edecek olan Foça otellerini incelemelisiniz. Foça’nın denizinin güzelliğine hayran kalacaksınız. Muhteşem bir seçim yaptığınızı siz de göreceksiniz. Daha önce Foça gezilecek yerler hakkında bir yazı yazmıştım, göz atabilirsiniz.

cesme otelleri

İzmir Çeşme

Plajlarının güzelliği ve tabi ki meşhur yaz eğlenceleri ile Çeşme muhteşem bir tercih olabilir. İzmir tatiliniz için Çeşme otellerine hemen göz atabilirsiniz.

Antalya plajları, Antalya otelleri

Antalya

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden olan Antalya’da harika bir tatil için henüz kalabalığın başlamadığı Nisan ayını tercih edebilirsiniz. Antalya otelleri hem oldukça uygun fiyatlı olabilir hem de güzel bir seçim yaptığınızı siz de görebilirsiniz.
Nisan ayı deniz tatili için gerçekten güzel bir başlangıç. Nereye gideceğiniz, fiyat seçenekleri ve daha fazlasını şimdiden inceleyerek hemen kararınızı vermelisiniz. Unutmayın tatilinizi ne kadar erken satın alırsanız o kadar iyi olur.

Related posts

İstanbul’da Denize Girilecek Yerler

Duygu Tunçer

Amerika’da Gezilecek En Güzel 5 Yer!

Duygu Tunçer

Selanik Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.