Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Nisan Ayında Nereye Gidilir?

Baharın gelmesi ile harika bir enerjinin yayıldığını hepimiz görüyoruz. Hem bedenen hem de zihnen yenilenme ve bir pozitifliğin arttığını siz de hissediyorsanız, tur planları, tatil planları yapılmaya başlanmıştır.
Nisan ayı baharın en güzel zamanı! Doğanın en coşkulu olduğu, çiçekleri, ağaçların açtığı, yeşilin en güzel tonunu görebileceğiniz aydır. Peki, nereye gitmeli? Baharın en güzel ayında ne yapmalı? Hemen gelin en azından güzle bir hafta sonu için planları yapmaya hazırlanalım.

Abant

Tabi ki doğasını güzelliği ve en keyifli hafta sonlarının adresi olan Abant’ta güzle bir tatil planı yapın! İçiniz açılır, bedene dinlenir, zihnen rahatlarsınız. Abant gölü çevresinde yürüyüş yapabilir, bisiklete binebilir yani size iyi gelecek en güzel tatil planını yapabilirsiniz. Daha önceki yazımda Abant Gezilecek yerler listesi yapmıştım, okumalısınız.

Şile, Ağva

Şile ve Ağva aslında her mevsim güzel ancak baharda farklı bir güzel. Eğlenmek, dinlenmek, yenilenmek, doğa ile iç içe kalmak ve günün keyfini çıkarmak için harika bir seçim yaptığınızı göreceksiniz. Şile gezilecek yerler listesi ve Ağva gezilecek yerler listesi yapmak için daha önceki yazılarıma göz atabilirsiniz.
Faralya Köyü, Ölüdeniz

Ölüdeniz’e 15 km mesafede yer alan harika bir köy olan Faralya, gördüğünüz zaman hayran kalacağınız eşsiz bir yerdir. Faralya Köyünde huzurlu bir tatil planı yapabilir, her yere kolay ulaşabileceğiniz seçimleriniz ile fırsatları hemen yakalayabilirsiniz. Ölüdeniz, Fethiye gezilecek yerler listesi için daha önceki yazımı okumalısınız.

Şirince, İzmir

Dünya yıkılsa ayakta kalacak olan yerler arasında olduğuna inanılan Şirince, görmeniz gereken ve gerçekten gezdiğiniz zaman güzle bir yerde olduğunuzu fark edeceğiniz seçenekler arasındadır. Keyifle konaklama seçeneklerini çevredeki diğer yerlerde de geçirebilir ve hayal ettiğinizden daha güzel bir tur planı yapabilirsiniz.

Related posts

Erken rezervasyon ile tatil alacaklar dikkat!

Duygu Tunçer

Heyyy duydunuz mu? Kış Saati uygulaması artık Yok!

Duygu Tunçer

Burçlara Göre Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

2 comments

Türkiye 31 Mart 2017 at 15:34

tebrik ederim çok güzel bir yazı olmuş 🙂

Reply
gezilmesi gereken yerler 15 Aralık 2017 at 22:43

Kısa ve öz bir derleme olmuş. elinize sağlık. 🙂

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.