Nisan Ayında Nereye Gidilir?

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Nisan Ayında Nereye Gidilir?

Yazar Duygu Tunçer   /     30 Mar, 2017  /     Gittim Gördüm  /     , , , , , , , , ,

Baharın gelmesi ile harika bir enerjinin yayıldığını hepimiz görüyoruz. Hem bedenen hem de zihnen yenilenme ve bir pozitifliğin arttığını siz de hissediyorsanız, tur planları, tatil planları yapılmaya başlanmıştır.
Nisan ayı baharın en güzel zamanı! Doğanın en coşkulu olduğu, çiçekleri, ağaçların açtığı, yeşilin en güzel tonunu görebileceğiniz aydır. Peki, nereye gitmeli? Baharın en güzel ayında ne yapmalı? Hemen gelin en azından güzle bir hafta sonu için planları yapmaya hazırlanalım.

Abant

Tabi ki doğasını güzelliği ve en keyifli hafta sonlarının adresi olan Abant’ta güzle bir tatil planı yapın! İçiniz açılır, bedene dinlenir, zihnen rahatlarsınız. Abant gölü çevresinde yürüyüş yapabilir, bisiklete binebilir yani size iyi gelecek en güzel tatil planını yapabilirsiniz. Daha önceki yazımda Abant Gezilecek yerler listesi yapmıştım, okumalısınız.

Şile, Ağva

Şile ve Ağva aslında her mevsim güzel ancak baharda farklı bir güzel. Eğlenmek, dinlenmek, yenilenmek, doğa ile iç içe kalmak ve günün keyfini çıkarmak için harika bir seçim yaptığınızı göreceksiniz. Şile gezilecek yerler listesi ve Ağva gezilecek yerler listesi yapmak için daha önceki yazılarıma göz atabilirsiniz.
Faralya Köyü, Ölüdeniz

Ölüdeniz’e 15 km mesafede yer alan harika bir köy olan Faralya, gördüğünüz zaman hayran kalacağınız eşsiz bir yerdir. Faralya Köyünde huzurlu bir tatil planı yapabilir, her yere kolay ulaşabileceğiniz seçimleriniz ile fırsatları hemen yakalayabilirsiniz. Ölüdeniz, Fethiye gezilecek yerler listesi için daha önceki yazımı okumalısınız.

Şirince, İzmir

Dünya yıkılsa ayakta kalacak olan yerler arasında olduğuna inanılan Şirince, görmeniz gereken ve gerçekten gezdiğiniz zaman güzle bir yerde olduğunuzu fark edeceğiniz seçenekler arasındadır. Keyifle konaklama seçeneklerini çevredeki diğer yerlerde de geçirebilir ve hayal ettiğinizden daha güzel bir tur planı yapabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Türkiye Says: 31 Mart 2017 15:34

    tebrik ederim çok güzel bir yazı olmuş 🙂

    Reply this comment
  2. gezilmesi gereken yerler Says: 15 Aralık 2017 22:43

    Kısa ve öz bir derleme olmuş. elinize sağlık. 🙂

    Reply this comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*