Gezilecek Yerler
Antalya'da Gezilecek Yerler

Olympos

Antalya gezilecek yerler listesinde kendinize bir iyilik yaparak en güzel noktaları seçmelisiniz. Bunların başında gelen ve hayran kalacağınız nokta Olympos sizi bekliyor.

Antalya’nın en güzel tatil cenneti olan Olympos, tatil merkezlerinden uzak efsane bir koyda sizi bekliyor olacak. Özellikle lüksten uzak, sessiz sakin bir tatil planlayabileceğiniz tatil merkezi olan Olympos, isterseniz çadır kurabileceğiniz isterseniz ahşap evlerde kalabileceğiniz farklı seçenekler sunmaktadır.

olympos

Olympos, caretta carettaların yumurtalarını bıraktığı sahilleri ile ünlüdür. Doğanın en güzel halini burada görebileceğinizi bilmelisiniz ve tabi ki Antalya’nın en güzel denizi de buradadır. Temzi havası, yemyeşil ormanı, denizinin efsane rengi ve tabi ki huzuru bulup, kafa dinleyebileceğiniz en harika yerdir Antalya Olympos!

Hem uygun fiyatlı tatil seçeneği yakalamış olursunuz hem de Yanartaş’ın eşsiz gösterisi ile ne kadar keyifli bir seçim yaptığınızı anlayabilirsiniz. Şehrin kalabalığından stresinden sıkıldıysanız, doğru bir seçim yapmış olacaksınız. Doğal sit alanı olan ve yapılaşmanın yasak olduğu bu güzel cennette kesinlikle bir hafta sonu geçirmelisiniz. Hayal ettiğinizden daha da güzel olacağı kesin!

olympos1

Doğal yaşamı seviyorsanız çadırınızı kapın gelin ya da ağaç evlerin güzelliğini yaşayın! Her sabah temiz havaya uyanmak ve eşsiz bir manzaraya “Günaydın!” demek isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. Bedenen ve ruhen gerçekten dinlenebileceğiniz bu harika tatil beldesi yer yıl pek çok insanı konuk ediyor. bu sene onlar arasında neden siz de olmayasınız!?

Related posts

Antalya Kanyonlar Mağaralar ve Şelaleler

Duygu Tunçer

Antalya Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Hıdırlık Tepesi

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.