Panora Joyland oyun alanı harika!

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Panora Joyland oyun alanı harika!

Yazar Duygu Tunçer   /     31 Ağu, 2016  /     Ankara'da Gezilecek Yerler  /     , , ,

Ankara’nın en keyifli alışveriş merkezlerinden olan Panora’yı siz de benim kadar seviyorsanız ve çocuklu bir kadınsanız, bir yandan alışveriş yapıp diğer yandan da çocuğunuzun keyifle saatlerce oynayabileceği harika bir yer olduğunu bilmelisiniz.

panorajoyland

Panora Joyland oyun alanı oldukça büyük. Kapalı oyun alanı var, bowling var, atari var, oyun makineleri var hatta çarpışan otolar bile var. Ankara’daki pek çok oyun alanına göre de oldukça uygun fiyatlı. Hatta kapalı oyun alanına çocuğunuz verdiğiniz zaman diğer alışveriş merkezlerinde yarım saat ya da bir saat kısıtlaması varken burada saat kısıtlaması yok. Zaten top oyun havuzu, kaydıraklar, salıncaklar, şişme gemi ya da tırmanma minderleri falan derken zamanın nasıl geçtiğini anlamayan ve bir türlü çıkmak istemeyen minikler için harika bir yer.

joyland

Ayrıca oyun alanında yer alan kartı oyun makineleri de kazandığınız kadar size fiş veriyor ve günün sonunda topladığınız fişler sayesinde birde hediye kazanabiliyorsunuz. Bu da işin diğer güzel tarafı. birde Bowling için gidilmeli! Bir taraftan eğlenceli müzik, bir taraftan da bowling oynayabileceğiniz bir yer.

bowlingjoyland

Panora Joyland oyun alanını kesinlikle inceleyin ve en azından siz gezmek, alışveriş yapmak ya da sadece kafa dinlemek isterseniz çocuğunuzun da kaliteli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*