Papazın Bağı

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Papazın Bağı

Yazar Duygu Tunçer   /     23 Eki, 2016  /     Ankara'da Gezilecek Yerler  /     , , , , , ,

Ankara’da taş binaların arasında kalmış, ancak içine girdiğiniz zaman sessiz, sakin huzurlu araba sesinin gelmediği ve bir o kadar da keyifle oturup kahvaltı yapabileceğiniz eşsiz mekandır Papazın Bağı!

papaz1

İçeride açık alanda beslenen tavukları, yumurtaların taze olduğunun ilk kanıtıdır. Ankara’da kahvaltı yapabileceğiniz mekanların başında geliyor. Ancak kahvaltı çeşidinin çok olmadığını ama gözlemelerinin tazecik ve güzel olduğunu yanında da semaver olduğunu söylemek isterim.

Keyfini çıkaracağınız sessiz sakin bir sabaha başlamak, yeşillikler içerisinde sadece su sesi ile huzurlu bir kahvaltı yapmak istiyorum derseniz tabi ki doğru bir seçim yapmış olursunuz. Sahanda yumurta, sucuk, gözleme, sıcacık semaver çayı ve normal bir sabah kahvaltısı planlıyorsanız kesinlikle seçimlerinizi Papazın Bağından yana yapabilirsiniz.

papaz2

Ankara Gaziosmanpaşa semtinde bulunan Papazın Bağına gelmek için 114 nolu otobüse binebilir ve tam önünde inebilirsiniz. Araçla da ulaşımı oldukça kolaydır. Ankara’da farklı mekanlar arayanlar için Papazın Bağı güzle bir seçim olabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*