Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Pazar günü ne yapmalı?

Haftanın belki de en güzel günü olan Pazar günü ne yapmalı? Şehirdeyseniz nasıl zaman geçirmeli? Şehre yakın yerlere nasıl gitmeli? En çok hafta sonu planı yapılan noktalar arasından en güzelini nasıl seçmeli? İşte bu soruların yanıtını bulabileceğiniz yerdesiniz.Pazar günü oldukça güzel ve keyifli bir zaman planlamak isterseniz, neler yapacağınız hafta içinden kesinlikle planlamalısınız. Burada en önemli detay tabi ki hava durumu. Hava durumunu ortalama 3 gün önceden kontrol ederek tabi ki hafta sonu hakkında güzle planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

Hafta sonu kaçamağı yapın!

İlkbaharın en güzel zamanlarını yaşadığımız bu günlerde, sizi bekleyen en güzel tatil fırsatlarına hemen göz atmalısınız. Belki de Cuma gününü de içine katarak Cuma, Cumartesi, Pazar küçük bir hafta sonu tatili kaçamağı yapabilirsiniz. Sonuçta Akdeniz bu mevsimde inanılmaz sıcak ve denizi oldukça güzeldir.

Piknik olmazsa olmaz!

Tabi ki bu kadar zamanınız yoksa ve güzle bir hafta sonu gününü huzur içinde geçirmek istiyorsanız, seçimlerinizi piknikten yana yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şehrin en güzel yeşil alanlarını hemen değerlendirebilirsiniz.

Evde balkon keyfi!

Bir balkonunuz varsa ve siz Pazar günü evden çıkmadan bir keyif yapmak istiyorsanız, Pazar günü geç saatte uyanabilir, balkonda eşsiz bir kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz. Benim gibi balkon keyfini seviyorsanız, bundan daha huzur verici başka ne olabilir ki…

Alışveriş çılgınlığı!

Hafta sonu klasiği olan alışveriş çılgınlığı için belki de Pazar günü en güzel zamandır. Ehhhh ne de olsa zamanınız bol, yetişmeniz gereken bir yer yok ve siz rahat rahat bütün mağazaları gezebilir, dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.Hafta sonunuzu dilediğiniz gibi değerlendirmek ve tabi ki en güzel fırsatları yaratmak sizin elinizde. O gün havanız nasıl ise dilediğiniz gibi davranabilir ya da sadece miskinlik yapabilirsiniz. Mutlu hafta sonları…

Related posts

Türk Vatandaşlarından Vize İstemeyen Ülkeler

Duygu Tunçer

Hafta sonu nereye kaçıyoruz?

Duygu Tunçer

Antalya’da En Güzel Deniz Nerede?

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.