Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm Yurtdışı Gezilecek Yerler

Phuket Adası Gezilecek Yerler

Hayatınızda belki de hiç böyle bir güzellik görmediniz. Phuket gibi dünyanın en farklı noktalarından birinde hayalini kurduğunuz tatil planlarını yapmak ve bu farklı yeri gezip görmek için çıkacağınız tur için belki de en keyifli olanı hemen planlamalısınız.

phuketotel

Tayland’ın dünyaca ünlü Turizm adası olan Phuket adası mevsimin en güzel zamanlarında size en harika olanı sunacak olan kusursuz bir adadır. Gece hayatı, deniz, kum ve güneşin enerjisini başka bir yerde bulamayacağınız bilmelisiniz. Zaten gördüğünüz zaman ne kadar doğru ve eşsiz bir tercih yaptığınızı siz de anlayacaksınız.Phi Phi Adası ile turunuza başlamalısınız hemen ardından ömrünüzde belki de ilk kez yapacağınız fil safarisine katılmalısınız. Fantasia Show, Simon Kabere, James Bond Adası, Patong, Karon ve Kata Plajları da sizi bekleyen diğer seçenekler.

phuket

Phuket’te ne yenir?

Tabi ki denizin tam ortasında olunan bir yerde ne yenir? Denizden çıkan en güzel şeyler yenir! Thai, Çin ve Japon Mutfağı, Noodle, Thai Çorbası, Fried Rice tadına bakmanız gerekenlerin başında geliyor.
Ophuket gibi hayali bir ada da planlarınızı balayı üstüne ya da sevdiğiniz insanla geleceğiniz en romantik tatil için yapmalısınız. Hem kendiniz için hem de geçireceğiniz en güzel zamanlar için o kadar farklı bir kara vermiş olursunuz ki, bunun ne derece doğru bir seçim olduğunu siz de anlayabilirsiniz.

Related posts

Vizesiz Yunan Adaları Turları Başlıyor!

Duygu Tunçer

Mevlana Türbesi

Duygu Tunçer

Bursa Ulu Camii

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.