Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Romantik Balayı Tatili Önerileri

En romantik balayı tatil planları için sevdiğiniz insanla en özel yeri seçmeye hazır mısınız? Romantik bir alayı tatili önerisine ihtiyacınız varsa kesinlikle seçimlerinizi hemen yapmalısınız.
Ne kadar erken karar verirseniz, sizin için her şey o kadar planı ve güzel olur. Sonuçta balayı bu, aceleye gelmez. Romantik olmalı, yeri gelince eğlenceli olmalı, uygun fiyatlı ve kaliteli olmalı ve tabi ki siz de benim gibi gezmeyi seviyorsanız, belki de hiç görmediğiniz yerlerde olmalı. O zaman gelin hep beraber romantik bir balayı için en güzel noktalara göz atalım.

Bruges, Belçika

Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri olan ve buram buram romantizm kokan Bruges, kanalları, havasının güzelliği ve sakinliğinin hiç bozulmaması ile biliniyor. Son yıllarda da oldukça popüler olan Bruges otellerine hemen göz atmalı ya da Bruges turlarından birini incelemelisiniz.

Isle of Skye, İskoçya

Kendine has bir havası olan İskoçya, özellikle Isle of Skye ile kesinlikle görülmesi gereken bir yerdir. Burada huzur bulacak ve sakinliği ile sizi kendine hayran bırakacak yerdir. Kesinlikle İskoç toprağı, dünyadaki en romantik destinasyonlardan biridir.

Mykonos, Yunanistan

Deniz, kum ve güneş üçlüsü ile devam edelim. Ege kıyılarının vazgeçilmez noktası olan Mykonos, Yunanistan için en kusursuz güzelliklerden biridir. Mykonos küçük ama bir o kadar da keyifli ve romantizm dolu bir adadır.

San Sebastian, İspanya

Ulia Dağı’ndan eşsiz deniz manzarası ile bilinen San Sebastian, size özel bir tatil planı için kesinlikle en eşsiz olanlar arasındadır.
Venedik, İtalya

Kanalların şehri olan Venedik, güzel müzikler eşliğinde yemek yiyebileceğiniz, gondol turu yapabileceğiniz ve kanalların kenarında oturup ene eşsiz zamanı geçirebileceğiniz harika bir yerdir. İtalya’nın en romantik şehri olan Venedik balayı için harika bir seçimdir.

Rio de Janeiro, Brezilya

Eğlenceyi seven bir çiftseniz kesinlikle Rio de Janeiro harika bir seçim olacak! Canlı atmosfere sahip olan Brezilya’yı en iyi tanıyabileceğiniz şehirdir.

Related posts

İstanbul Büyükada Turu

Duygu Tunçer

Burçlara Göre Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Alanya Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.