Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Sharm El Sheikh Gezilecek Yerler

Kızıldeniz kıyısında bir tatil cenneti olan Sharm El Sheikh, aslında yaz tatili için kusursuz bir seçim olabilir. Gideceğiniz zamanı iyi seçmelisiniz. Sizi bekleyen en keyifli tur seçenekleri ya da kendi yapacağınız plan ile hayal ettiğinizden daha da güzel bir tatil geçirebilirsiniz. İşte bunun için elinizi çabuk tutmalısınız.

Mısır’ın Sina Yarımadası’nda bir şehir olan Sharm El Sheikh, deniz, güneş ve kum keyfini size doyasıya yaşatacak ve en rahat tatili getirecektir. Erken rezervasyon ile kesinlikle tercih etmeniz gereken turlardan olan Sharm El Sheikh turunda gezip göreceğiniz yerlere gelin hep beraber göz atalım.

City of Peace

Güneşin 12 ay boyunca hiç gitmediği şehir olan Sharm El Sheikh yani barış şehri, turizmin kalbidir. Kızıldeniz’in büyüsüne kapılıp ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Sharm el Sheikh Ras Muhammed Milli Parkı

4 mevsim sizi tatile bekleyen tatil cenneti olan Ras Muhammed Milli Parkı,Sharm el Sheikh gezilecek yerler listesinde ilk sırada yer almalıdır. 20 derecenin altına inmeyen sıcaklığı ile en güzel tatil cennetlerindendir.

Naama Bay

Nargile aroması kokan sokaklarında gezip dolaşmak, alışveriş yapmak, en farklı lezzetleri yakalamak ve meşhur kafesi olan Hard Rock Cafe sizi bekleyen noktalar arasında. el sanatları ile ilgili pek çok detayı burada görebilirsiniz.

Sharm El Sheikh Jackson Reef

Kızıldeniz’in kıyısındaki eşsiz bir yer keşfedebilirsiniz. Denizaltının zengin yaşamına burada şahit olacaksınız. 200’den fazla mercan çeşidi, deniz altı yaşam zenginliğiyle ile sizi de büyüleyecek olan en keyifli tarafları görebilirsiniz.

Sina Çölünde ATV Safarisi

Tabi ki bu güzel şehre gelip ATV turu yapmadan kesinlikle geri dönmemelisiniz. Bu keyfi Sharm El Şeyh Çöllerinde yaşamalısınız. Sina Çölünde ATV Safarisinin en eğlenceli tarafı sizi bekliyor olacak.

Erken rezervasyon yurtdışı turları ile görebileceğiniz ve uygun fiyata yakalayabileceğiniz Sharm El Sheikh fırsatlarla dolu. Bence kesinlikle incelemelisiniz.

Related posts

Atlıhan El Sanatları Çarşısı

Duygu Tunçer

Temmuz Ayında Gitmemeniz Gereken Yerler

Duygu Tunçer

Konya Gezimizin Bizde Bıraktıkları…

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.