Gezilecek Yerler
İstanbul'da Gezilecek Yerler

Şile

İstanbul çevresi gezilecek yerler arasında kendiniz için en uygun olanı yakalamak ve sevdikleriniz ile rahat bir kısacık tatil planlamak isterseniz mükemmel birkaç tavsiyem olacak. İstanbul çevresinde gidip görebileceğiniz ve keyifle ziyaret edebileceğiniz yerleri incelemeli ve kendiniz için en uygun olanı seçmelisiniz. Tabi ki bunun için size olan yakınlığı, uygun fiyatları ya da günü birlik olması önemlidir.

sile2

İstanbul çevresinde gezip göreceğiniz yerlerin başında yer alan Şile, özellikle yaz sezonu boyunca pek çok misafir konuk ediyor. Anadolu Yakasının en kuzeyinde bulunan Şile, küçük bir balıkçı kasabasıdır aslında. Tazecik balık yemek için gidebileceğiniz Şile için en güzel zaman tabi ki bahar aylarıdır.

sile1

Hazır Şile’ye gitmişken deniz fenerini görmeden geri dönmeyin. Ağlayan Kaya ve Şile Ada Kalesi ise kesinlikle gezip görmeniz gereken yerlerin başında gelmektedir. İstanbul çevresinde gezilecek yerler arasından kendiniz için en uygun olanı yakalamanızı tavsiye ederim. Çünkü Şile gerçekten en güzel yerlerin başında geliyor.

Related posts

Dolmabahçe Sarayı

Duygu Tunçer

Sadullah Paşa Yalısı

Duygu Tunçer

Mısır Çarşısı

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.