Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Türk Vatandaşlarından Vize İstemeyen Ülkeler

Hayalini kurduğunuz tatil için seçimlerinizi yapabileceğiniz ve tabi ki en güzel ülkeleri gezip dolaşabileceğiniz zamanlar geldi.

Siz de vize sıkıntısı yaşamadan gezip dolaşmak, en keyifli tur planlarını yaparken birde vize sıkıntısı yaşamamak için seçimlerinizi bu ülkelerden yana yapabilirsiniz.

Türk Vatandaşlarından Vize İstemeyen Ülkeler ve en uygun fiyatlı tur seçeneklerinin sizi beklediğini bilmelisiniz. Tur planlarınızı tabi ki vize istemeyen ülkelerden yana yaparsanız hem daha uygun bir tura çıkmış olursunuz hem de vize için harcayacağınız parayı ortalama 2-3 gün daha turunuzu uzatabilirsiniz.

İşte bunun için size vize istemeyen ülkeler listesi;

Katar, Moldova, Bosna Hersek, Arjantin, Brezilya, Bahamalar, Karayipler, Arnavtukluk, Barbardos, Belize, Bolivya, Brunei Sultanlığı, Ekvador, Ukrayna, El Salvador, Fas, Fiji, Filipinler, Guatemala, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Honduras, İran, Hong Kong, Jamaika, Japonya, Karadağ, Kamerun, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Güney Kore, Kosova, Kosta Rika, Libya, Lübnan, Makau Özel Bölgesi, Makedonya, Maldivler, Malezya, Mauritius, Paraguay, Seyşeller, Sırbistan, Singapur, Sri Lanka, Solomon Adaları, Şili, Tayland, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Ürdün, Venezuela, Filipinler, Vatikan, Yemen, Yunan Adaları, Tanzanya, yeni Zelenda, Cook Adaları, Pakistan ve Dominik vize almandan girebileceğiniz ülkeler arasında yer alıyor.

Related posts

Denizi En Güzel 10 Yer

Duygu Tunçer

Yaz Tatili İçin Öneriler

Duygu Tunçer

Budva Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.