Türk Vatandaşlarından Vize İstemeyen Ülkeler

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Türk Vatandaşlarından Vize İstemeyen Ülkeler

Yazar Duygu Tunçer   /     20 Ara, 2016  /     Gittim Gördüm  /     , , ,

Hayalini kurduğunuz tatil için seçimlerinizi yapabileceğiniz ve tabi ki en güzel ülkeleri gezip dolaşabileceğiniz zamanlar geldi.

Siz de vize sıkıntısı yaşamadan gezip dolaşmak, en keyifli tur planlarını yaparken birde vize sıkıntısı yaşamamak için seçimlerinizi bu ülkelerden yana yapabilirsiniz.

Türk Vatandaşlarından Vize İstemeyen Ülkeler ve en uygun fiyatlı tur seçeneklerinin sizi beklediğini bilmelisiniz. Tur planlarınızı tabi ki vize istemeyen ülkelerden yana yaparsanız hem daha uygun bir tura çıkmış olursunuz hem de vize için harcayacağınız parayı ortalama 2-3 gün daha turunuzu uzatabilirsiniz.

İşte bunun için size vize istemeyen ülkeler listesi;

Katar, Moldova, Bosna Hersek, Arjantin, Brezilya, Bahamalar, Karayipler, Arnavtukluk, Barbardos, Belize, Bolivya, Brunei Sultanlığı, Ekvador, Ukrayna, El Salvador, Fas, Fiji, Filipinler, Guatemala, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Honduras, İran, Hong Kong, Jamaika, Japonya, Karadağ, Kamerun, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Güney Kore, Kosova, Kosta Rika, Libya, Lübnan, Makau Özel Bölgesi, Makedonya, Maldivler, Malezya, Mauritius, Paraguay, Seyşeller, Sırbistan, Singapur, Sri Lanka, Solomon Adaları, Şili, Tayland, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Ürdün, Venezuela, Filipinler, Vatikan, Yemen, Yunan Adaları, Tanzanya, yeni Zelenda, Cook Adaları, Pakistan ve Dominik vize almandan girebileceğiniz ülkeler arasında yer alıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*