Türkiye’den daha ucuza tatil yapabileceğiniz yer Budva!

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Türkiye’den daha ucuza tatil yapabileceğiniz yer Budva!

Yazar Duygu Tunçer   /     29 Tem, 2017  /     Gittim Gördüm  /     , , , , ,

Son dönemde ismini sıkça duymaya başladığınız yerler arasında olan Budva, oldukça keyifle tatil yapabileceğiniz, kolay ulaşım seçenekleri ile karşınıza çıkacak olan bir tatil cenneti. Gerçekten bir tatil cenneti. Plajları, farklı yapısı ve şehir güzelliği ile sizi büyüleyecek.

Peki, Budva Nerede?

Budva, Karadağ gibi harika bir ülkenin güzel bir tatil kasabası. Üstelik oldukça eğlenceli ve tam bir yaz tatili yaşayabileceğiniz yer. Budva’da tatil yapmak için vize almanıza gerek yok. Budva vizesiz turlar ile gidebileceğiniz ya da kendi tur planınızı kendiniz yapabileceğiniz harika bir şehirdir.
Budva gezilecek yerler listesi yapabilirsiniz. Bunu daha öncede yazmıştım. Yaz ayları için en uygun tatil planlarını hemen yapabilirsiniz.

Budva’da Ne Yapılır?

Budva’da ne yapılır? Sorusunun en güzel cevabı tabi ki tatil! Gece hayatı oldukça eğlenceli, plajları muhteşem; beyaz kumsalları ve Adriyatik denizinin ne kadar kusursuz olduğunu keşfedebilirsiniz. Budva gezilecek yerler hakkında kendiniz için bir tur planı yapabilir, hatta gideceğinizi zamanı erkenden seçerek isterseniz uçak biletinizi de ucuza satın alabilirsiniz. Budva ucuz uçak bileti almak için Ucuz uçak bileti almanın 10 yolu! Yazımı okumalısınız.

Yaz tatili fırsatları ve en uygun fiyatlı Budva otelleri için tatil tarihinizi erkenden kararlaştırın. Gerçekten farklı bir tatil yapmak ve özellikle yurt dışında Türkiye’den daha da ucuza tatil yapabileceğinizi bilmelisiniz. Tabi ki doğru tarih seçimi ve otel seçimi ile.Sadece farklı bir tatil planı yapmak isteyenler için bu tavsiyeler. Yani her yaz hep aynı yere gitmek, tatili yapıp bitirmek değil de daha dolu dolu bir yaz yaşamak için fırsatların var olduğunu bilmelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*