Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Türkiye’nin En İyi Tatil Yerleri

Bu yaz için tatil planları yapıyorsanız ve en güzel otelleri merak ediyorsanız siz de kendi bütçenize uygun bir tercih yapabilirsiniz. Güzel olduğu kadar fiyatı açısından da uygun otel seçeneklerini değerlendirmelisiniz.
Kısıtlı bir bütçe ile en güzel tatili nasıl geçirebileceğinize karar veremediyseniz; size birkaç tavsiyem olacak. Tatil dediğin sadece lüksten oluşmaz! Bu kesinlikle doğru. Tatil kendini nerede huzurlu ve rahat hissettiğine bağlı. En lüks otelde çok para ödeyerek bir tatil planı yaparsın ama keyfin yerinde değildir. İşte buna tatil diyemeyiz. O zaman gelin birkaç küçük detay ile nasıl uygun fiyatlı güzel tatil yapabiliriz ona bakalım!

Ege’nin huzur veren sokakları!

Biliyorum, yaşanan depremin ardından herkes stresli ve gergin. Ancak maalesef bu her yerde başımıza gelebilir. Bir daha başımıza gelmemesini dileyerek devam edelim.

Ege’nin huzur veren beyaz taş evleri ve begonvilleri arasında kendinizi huzurlu hissedeceğiniz harika bir tatil geçirebileceğiniz yerler var. Mesela Kaz Dağlarında küçük butik otelleri tercih edebilirsiniz. Urla’da güzel bir seçim olabilir.

Marmaris’e gidebilirsiniz!

Marmaris kadar doğası ile güzel olan bir yer daha hatırlamıyorum. Hem uygun fiyatlı hem de keyifle konaklayabileceğiniz küçük oteller bulabilirsiniz. Ayrıca koylar ya da küçük adaların açıklarında da deniz keyfi bir başkadır!

Kaş Yarımada efsane bir seçim olabilir!

Manzarası, havuzlu villaları, günlük kiralanabilecek seçenekleri ve daha fazlası ile belki de Kaş yarımada muhteşem bir tercih olabilir.

Fethiye ağaç evleri atlamak olmaz!

Özellikle ağaç evlerin keyfini çıkarmanızı, doğa ile iç içe kalmanızı ve bedenen olduğu kadar ruhen de rahatlamanızı tavsiye ederim.
Yurdun farklı noktalarından birkaç tavsiyem oldu size. Bunların dışında tabi ki Antalya’nın en fraklı noktalarından küçük butik otelleri tercih edebilir, Bodrum ya da Datça gibi cennet köşelerinden de tercihler yapabilirsiniz.

Related posts

Yeşil Türbe

Duygu Tunçer

Emitt ile Dünyayı Keşfet

Duygu Tunçer

Tarihi Antep Evleri (Bey Mahallesi)

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.