Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Vizesiz Gidilen Ülkeler

Son zamanlarda merak edilen ve en çok araştırılan konuların başında gelen vize istemeyen ülkeler konusunda sizin de birkaç sorunuz varsa doğru yerdesiniz.

Yurt dışına çıkmayı seviyorsanız ve özellikle vize sıkıntısı yaşamadan bu seyahati gerçekleştirmek istiyorsanız, seçimlerinizi vize istemeyen ülkelerden yana yapmalısınız.

budva

Geçtiğimiz birkaç ay içerisinde Avrupa ülkelerine vizenin kalkacağı söylense de tabi ki beklenen olmadı ve biz hala vize sorunu yaşayarak ülkelere seyahat etmeye çalışıyoruz. Siz de bunu yaşamak istemiyorsanız, tur planlarınızı şimdilik vize istemeyen ülkelerden yana yapabilirsiniz.

Türk Vatandaşlarının vizesiz gidebilecekleri ülkeler!

Vizesiz tur seçenekleri her zaman daha çok ilgi gören turlar arasında yerini aldı. Seçimlerinizi yaparken de bunun önemi büyükse tabi ki daha az masraf yaparak daha çok ülke ziyaret edebilirsiniz. O zaman gelin vize istemeyen ülkelere göz atarak planlarımızı yapalım.

Katar, Moldova, Bosna Hersek, Arjantin, Brezilya, Bahamalar, Karayipler, Arnavtukluk, Barbardos, Belize, Bolivya, Brunei Sultanlığı, Ekvador, Ukrayna, El Salvador, Fas, Fiji, Filipinler, Guatemala, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Honduras, İran, Hong Kong, Jamaika, Japonya, Karadağ, Kamerun, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Güney Kore, Kosova, Kosta Rika, Libya, Lübnan, Makau Özel Bölgesi, Makedonya, Maldivler, Malezya, Mauritius, Paraguay, Seyşeller, Sırbistan, Singapur, Sri Lanka, Solomon Adaları, Şili, Tayland, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Ürdün, Venezuela, Filipinler, Vatikan, Yemen, Yunan Adaları, Tanzanya, yeni Zelenda, Cook Adaları, Pakistan ve Dominik vize almandan girebileceğiniz ülkeler arasında yer alıyor.

bangkok

Diğer bir seçenek ise Rusya. Yakında yani yeni yılda Rusya ile Türkiye arasında bir vize anlaşmasının  yapılacağı ve daha sonra vizesiz gidilecek bir ülke olacağı duyuruldu. Bakalım Rusya 201 yılında vize istemeyen ülkeler arasında yer alacak mı?

Related posts

Kapadokya için şimdi en güzel zaman!

Duygu Tunçer

Gece Hayatı En Eğlenceli Tatil Yerleri

Duygu Tunçer

Hafta Sonu Ne Yapmalı?

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.