Vizesiz Yunan Adaları Turları Başlıyor!

Yurt Dışı ve Yurt İçi Gezdim, Gördüm, Yazdım
Duygu Tunçer

Vizesiz Yunan Adaları Turları Başlıyor!

Yazar Duygu Tunçer   /     20 Mar, 2017  /     Gittim Gördüm  /     , , , , , , , , , , , ,

Yaz tatili için tur planları yapmak isteyen ve özellikle Yunan Adalarında harika bir tura çıkmak isteyenlerin adresi Vizesiz Yunan Adaları Turları!

Vizesiz Yunan Adaları Turları son birkaç yıldır yoktu. Ancak Ağustos’ta tekrar vizesiz başlayacağı duyuruldu. Vize sıkıntısı yüzünden yaşanan problemlerin ve düşen talebin üzerine böyle bir haberin gelmesi ne kadar keyifli oldu bilemezsiniz.
Geçen yaz sezonunda Kaş’tan Meis adasına geçmek için aldığım vizenin ardından anladım ki vize çoğu insan için gerçekten kısıtlama. Bu yüzden gitmek istediği ülkeden vazgeçenler var. Siz de vize sıkıntısı yaşamadan bu yaz Ağustos ayında bir tur planı yapmak isteseniz, vizesiz en güzel turlar için seçimlerinizi Yunan Adalarından yana yapabilirsiniz.

Küçük balıkçı kasabaları, en güzel sahilleri, beyaza boyalı evleri, dar sokakları ve tavernaları ile ünlü olan en güzel Yunan adalarında, bence Türkiye’den daha ucuza tatil yapabilirsiniz.

Yunanistan’da eşsiz bir tatil planını nasıl yapacağınıza hatta gezip görmeniz gereken en güzel yerlere gelin beraber göz atalım.

Yunanistan Gezilecek yerler yazıma göz atabilirsiniz…

Meis Adası gezilecek yerler listesi yapın…

Sakız Adası gezilecek yerler listesi burada…

Kos Adası gezilecek yerler listesi…

Mykonos Adası hakında bilmeniz gerekenler…

Girit Adası gezilecek yerler hakkında…

Rodos Adası turları hakkında merak edilenler…

Santorini Adası Turu hakkında yazımı okuyabilirsiniz…
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*