Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Yaz Tatili İçin Öneriler

Yaz geldi! Hava sıcaklıkları özellikle Akdeniz ve Ege’de oldukça yüksek. Yaz tatili planları yapılmaya başlansın! Enerjinizin daha da tavan yapacağı ve zamanı gelince en keyifli tatile çıkabileceğiniz fırsatları hemen şimdi değerlendirebilirsiniz. Antalya otelleri, Alanya otelleri, Çeşme otelleri, Bodrum otelleri ya da Kıbrıs otelleri seçim sizin! Gelin inceleyelim.

Yaz tatili için önerilerim olacak elbette. Ancak öncelikli olarak seçimlerinizi yapacağınız bölgeyi iyi seçmelisiniz. Akdeniz’in en güzel suları için Antalya, Belek, Side, Lara ya da Alanya’yı tercih edebilir hatta Kıbrıs otellerine göz atabilirsiniz. Ayrıca Ege’nin en sessiz koyları da sizi bekliyor olabilir.

Kıbrıs iyi bir tercih olabilir!

En lüks otel seçenekleri, konforlu odaları, casino eğlenceleri, dünya mutfaklarından en güzel lezzetler ve tabi ki en kusursuz plajlarda denize girmek için seçimlerinizi hemen yapmalısınız. Kıbrıs otelleri hakkında araştırma yaparken Kıbrıs gezilecek yerler listesi de yapmayı unutmayın!
Antalya’da en güzel oteli seçin!

Erken rezervasyon dönemi bitse de yaz sezonunda indirimler asla bitmez. Antalya otelleri arasından Lara, Side, Belek, Alanya ya da Kemer gibi en güzel noktaları seçebilirsiniz. Yaz keyfi yaşayabileceğiniz, aslında her bütçeye en uygun olanı size sunacak Antalya otelleri için seçimlerinizi erkenden yapmanızı tavsiye ederim. Antalya Gezilecek Yerler listesi için tıklayın.

Ege’nin rüzgarı başka güzeldir!

Ege otelleri arasından Bodrum, İzmir, Çeşme ya da Yunan Adalarını tercih edebilirsiniz. Denize sıfır konumlu otelleri özellikle tavsiye ederim. Zaten tatili denizsiz düşünemeyenler! Sizde bendensiniz.
Bir yaz sezonu daha başlarken size birkaç tavsiyem olacak;

  • Öncelikle gideceğiniz bölgeyi seçin
  • Konaklamak istediğiniz otelin hizmet seçeneklerini inceleyin
  • Herşey dahil ya da ultra herşey dahil hizmet sunanı satın alın
  • Gitmeden önce tatil yerinizi bir güzel araştırın
  • Gezilecek yerler listesi yapın

Tüm bunları yaptıktan sonra güzel bir tatil sizi bekliyor!

Related posts

Budva Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Foça’da harika bir hafta sonu!

Duygu Tunçer

Kayak Turları ve Kış Otelleri

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.